Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzsio96

Głośniczki

Recommended Posts

Nie wiem czy to ten temat ale nie wiedziałem do czego to wsadzić

więc tak mam głośniczki z akumulatorkiem 5v czy dało by się bodmienić lub ładować go 9,6v akumulatorkiem

Jesli chcesz, żeby dłużej trzymały to nie potrzebujesz większego napięcie tylko większą pojemnosć tzn. nie więcej Volt [V], tylko więcej ampero-godzin [Ah]. Napisz jaką pojemnosć ma obecny akumulator to poszukamy jakiegos zamiennika.

Chwila, bo już się zgubiłem ty chcesz wymienić akumulator/baterię w głosnikach na większy/-ą, żeby dłużej trzymał/-a, czy chcesz szybciej ładować ten, który jest teraz???

No to, żeby dać większy akumulator to musisz wyciągnąć z srodka ten, który teraz tam siedzi i sprawdzić jaką ma pojemnosc. Bez tego nie ma szans, żeby ci pomóc, bo z tym ładowaniem to nie wypali.

No to mamy problem i jedyne co możesz zrobić to naładować ten akumulator, sprawdzić miernikiem ile on rzeczywiscie ma Volt i kupić jakis zapasowy...

to spoko ale nie wiem czy sie opłaca bo za głośniczki dałem 60zł a jeśli mam coś w tym typie tylko 9,6 i bym kilka bateryjek z nichu usunoł to by działało

Wieksza wydajnosc bedzie mial chyba chomik z pradnica w kolowrotku. Z tym panelem to juz przegiecie. Kup drugi zestaw akumulatorkow i tyle, zamiast cudowac z panelami. Sam tego i tak nie zmontujesz, a nawet jesli to nie sadze by zysk jaki z tego bedziesz mial byl wart zachodu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować