Skocz do zawartości

Najlepsze z "najwyższej półki"


makro

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja dostałem Petera Gabriela "Big Blue Ball" ,świetna płyta .......chociaż ostatnio po załączeniu płyt Gabiela /oprócz SACD/ mam nieodparte wrażenie
przesteru ,kompresji na basie i wyciętej góry ale po jakimś czasie przyzwyczajam się i dzwięk robi sie bardzo wciągający ,analogowy.
Być może mam jeszcze trochę do zrobienia w "temacie" mojego sprzętu icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plyte Petera Gabriela moge jedynie polecic. Swietna, zröznicowana i "egzotyczna". Mimo, ze od lat slucham bardzo ostrej muzyki, ta plyta mnie po prostu wciägnela. Niestety - dotarla szybko, ale z uszkodzonym pudelkiem, akurat w miejscu, gdzie na kopercie postawiono stempel. Nie wiem, moze poczta oszczedza na tuszu i zeby byl widoczny trzeba wbic przesylke w stolik? A moze ktos w okienku po prostu bawi sie kopertä, bo "fajnie strzela"? icon_question.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Rolling Stones - "Live Licks" i Carlos Santana - "Ultimate Santana" - dotarły dziś w całości ale nie do końca.
Na jednej jest małe pękniecie na pudełku i na drugiej też ale troche mniej widoczne.
Ale oprócz tego to wszystko jest w najlepszym porządku.
Dziękuje Serdecznie za płytki Redakcji. Proszę się ode mnie serdecznie podziękować icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...