Skocz do zawartości

20m^2, sam wzmacniacz+monitory?


scurvy-shadow

Recommended Posts

Witam,

widze, ze mozna tu dostac sporo calkiem dobrej pomocy dlatego zdecydowalem sie zapytac.
Wiem, ze jak 'jednopostowiec' od razu zaczyna pytaniem to srednio powaznie sie do niego podchodzi, dlatego tez z gory za to przepraszam...

Poszukuje do mieszkania sprzet stereo do odsluchu muzyki w prywatnym zakresie (czas wolny do zrelaksowania sie) ale takze chcialbym aby sprzet mial odrobine wiecej mocy aby mogl wspomoc mala impreze w gronie znajomych.
Choc zalezaloby mi takze na podlaczeniu calosci pod telewizor aby wspomoc dzwiekowo przy filmach i jakis konsolowych grach, to jednak glownym celem jest muzyka.
Niestety slucham naprawde wszystkiego i ciezko byloby mi nastawic sie na jakis konkretny styl. Nie zalezy mi na pewno na przytlaczajacych niskich tonach - raczej punktowo i nie zalewajaco innych pasem. Uwielbiam dzwiek gitary, czy to AC/DC czy jakis przyjemny santana to chcialbym aby byl czysty i dobrze slyszalny.

No i teraz tak. Jako, ze glownym zrodlem dzwieku jest w moim przypadku wylacznie droga cyfrowa - ipod tudziez komputer - zdecydownie nie potrzebuje odtwarzacza CD a tym bardziej dvd. Wejscie wbudowane na ipod'a takze nie jest mi potrzebne bo zawsze moge podlaczyc jakas stacje dokujac z LODa.
Myslalem o zestawach pianocraft'a. Po odsluchaniu byly conajmniej zadawalajce - e810, oraz 640. Nie chcialbym takze wydac gargantuicznych sum na ten sprzet a pomieszczenie nie jest prof miejescem do odsluchu dlatego tego tez jednak licze pieniadze.
Slyszalem sporo dobrego o sprzecie firmy TEAC - czy ktos moze to potwierdzic?

Co innego - moge dobrac oddzielnie wzmacniacz do glosnikow i nie musz byc to z gory tworzone zestawy - moglibyscie polecic w podobnej polce cenowo jakosciowej?

Praprzaszam, ze tak sie rozpisalem i z gory dziekuje icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...