Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
oktagon

Wzmacniacz Yamaha AX-930

Recommended Posts

Wypatrzyłem na e-bay wzmacniacz Yamaha AX-930 i jestem w jakiś sposób zainteresowany tym "okazem".
Wiem tylko że ten wzmacniacz ma swoje lata i trudno mi znaleźć jakieś opinie na jego temat.

Co prawda jestem całkowicie zadowolony z mojego obecnego wzmacniacza, ale mam też poważanie dla
starych, klasycznych modeli.

Czy ktoś ma lub miał z tym wzmacniaczem do czynienia i może coś bliżej powiedzieć?

Niestety ja nie pomogę, nasuwa mi się tylko nasz specjalista od starszych modeli YAMAHY: Kolega kaczor. To do niego pytanie i dziwię się, że nie poruszył tego tematu. Może napisz do niego na PRIV...?

Cytat

Niestety ja nie pomogę, nasuwa mi się tylko nasz specjalista od starszych modeli YAMAHY: Kolega kaczor.

icon_redface.gif
Przesada Radi73

Pewnie już po herbacie - na swoje usprawiedliwienie mam jedynie to, że wyjechany byłem.

AX-930 bezpośreni następca lubianej i hołubionej AX-900.
Najwyższy z "normalnych" modeli. Granie raczej lekko podbitymi skrajami (zarówno górą jak i dołem) niż liniowe. Może się spodobać zwłaszcza przy głośniejszym słuchaniu i "drapieżnej" muzyce. Z uwagi na duże spadki dynamiki przy małych poziomach głośności niekoniecznie najlepszy do cichego słuchania.
Jeśli w stanie technicznym bez zarzutu w budżecie 500plnów raczej warto.
Jeśli coś z nim nie tak - nie ruszać to trudno naprawialna zabawka - z racji cienkich ścieżek na płytkach mających paskudną cechę odklejania się przy lutowaniu ręcznym.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować