Skocz do zawartości

Audio w rozsądnej cenie


chudy

Recommended Posts

Jako że to mój pierwszy post to witam wszystkich serdecznie!

Na wstępnie zaznaczam że jestem kompletnym amatorem w sprawach audio.

Mam takie pytanie. Potrzebuje przyzwoitego sprzętu audio do pokoju. Może być wieża, może być zestaw np wzmacniacz + głośniki. Odtwarzać CD- opcjonalnie icon_smile.gif

Swojego czasu miałem miniwieże technicsa hd301 i pamiętam że byłem zachwycony jakością dźwięku. Niestety już jej nie posiadam, więc szukam sprzętu podobnej klasy za nieduże pieniądze. Może być oczywiście używany.

Sprzętu będę używał głównie z komputerem Macbook Pro jako źródłem audio. Zastanawiam się czy lepiej zainwestować w głośniki komputerowe czy właśnie wieże lub jakiś zestaw. Prosze o rady, co myslicie? Chciałbym wydać ok 600-800zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sprzętu będę używał głównie z komputerem Macbook Pro jako źródłem audio. Zastanawiam się czy lepiej zainwestować w głośniki komputerowe czy właśnie wieże lub jakiś zestaw. Prosze o rady, co myslicie? Chciałbym wydać ok 600-800zł


Od tego czy chciałbyś wieżę czy wzmacniacz+kolumny zależy czego słuchasz: płyty, mp3, radio czy dvd. Na początek może być nowy onkyo http://www.ceneo.pl/1594555 lub jakiś używany zestaw Yamaha Pianocraft. Łatwiej będzie coś dobrać jak napiszesz też parę słów o swoich preferencjach odsłuchowych, gatunkach muzyki której słuchasz oraz wielkości pomieszczenia, w którym będzie to grało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...