Skocz do zawartości

Wybór subwoofera, problem.


my.key

Recommended Posts

witam.

posiadam w domu monitory studyjne KRK Rokit RP8 i chciałbym uzupełnić je o bas. (ich pasmo zaczyna się na 45Hz) mój pokój ma 3,5 na 7 metrów. Nie chcę przy tym wydawać za dużo pieniędzy na to, ale tez nie potrzebuje wielkiej mocy, chce by bas był czysty, klarowny i schodził bardzo nisko. (do wydania mam 700zł) co polecacie? szukać używki studyjnej, np tego dedykowanego suba do KRK (choc parametrów on nie ma rewelacyjnych), albo jakiegoś innego (jakiego?), czy może pokusic się o suba firm typu magnat, jbl, yamaha, jak tak to jaki?

dodam iż monitory służa mi głównie do grania z winyli, odsłuchu muzyki, oraz do amatorskiej produkcji (więc w gruncie rzeczy do wszystkiego)



pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że jesli zajmujesz się nawet w małym stopniu produkcją muzyki to warto kupić studyjny subwoofer. Wszystkie tanie modele do kina będą miały buczący dźwięk i niedostati w barwie, tak naprawdę dopiero za jakies 1300-1400zł możesz kupić nowy dobry subwoofer. Co do używek to na studyjnych się nie znam za bardzo, ale ewentualnie z domowych możesz poszukać czegos z Velodyne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...