Skocz do zawartości

opinie na temat kina domowego 'yamaha" virgo 140


oliho

Recommended Posts

Witam!
chciałbym zasięgnąć rady na temat tego sprzętu : Yamaha virgo 140
Czy bedzie to dobry wybór na początek "przygody " z audio-video ?
wielkośc pomieszczenia w którym ma być to ustawione to ok.20 m2.
Bedzie ten zestaw używany do odsłuchu muzyki oraz ogladania filmów-to oczywiste icon_smile.gif
Chciałbym również podpiąć aplituner do kompa oraz tunera tv cyfrowej.
Bardzo proszę o opinie.Czy kupić to wszystko w zestawi czy może zainteresować się kupnem wszystkich potrzebnych elementów "na części' ? tzn. głośniki osobno,dvd i ampli także....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jest to najtańszy i zarazem najsłabszy zestaw kina domowego Yamahy. Kupując taki zestaw w detalu, osobno zapłacisz więcej, ale wtedy również mógłbyś kupić lepsze głośniki i amplituner, o oczko wyższy 459 lub 461 z najnowszej serii.



Najtańszy może nie jest,ale tak...jest to zestaw z aktegori tych "do 2000 zł".
niestety wiecej pieniążków w tym momencie nie mam przeznaczonych na ten cel.
Przesiadam się z komputera i kilku głośniczków satelitarnych,także myslę ze i tak bedzie to dla mnie szok icon_smile.gif

Tylko,że zastanawiam się nadal czy kupić ten zestaw czy może wziąść ciut tańszy e-810
może ta mniejsza wieżyczka nie ma tylu głośników no i amli nie ma osobnego....sam już nie wiem!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Najtańszy może nie jest,ale tak...jest to zestaw z aktegori tych "do 2000 zł".
Przesiadam się z komputera i kilku głośniczków satelitarnych,także myslę ze i tak bedzie to dla mnie szok icon_smile.gif


Fakt można kupić o kilka zł taniej, ale nie zmienia to faktu, że amplituner i odtwarzacz DVD są najsłabszymi klockami z oferty Yamahy i już nieprodukowanymi. Oczywiście gra to całkiem przyzwoicie i przejście z zestawu komputerowego będzie dużym zaskoczeniem na plus, pod warunkiem, że nie słuchałeś dotąd sprzętu lepszej klasy.

Cytat

Tylko,że zastanawiam się nadal czy kupić ten zestaw czy może wziąść ciut tańszy e-810
może ta mniejsza wieżyczka nie ma tylu głośników no i amli nie ma osobnego....sam już nie wiem!


E-810 jest w zasadzie wieżyczką stereo i w tym sobie nieźle radzi, czego nie można powiedzieć o RX-V359. Ma wbudowany odtwarzacz DVD, ale do odsłuchu 5.1 potrzebuje dodatkowego wzmacniacza. Posiada również wyjście dla aktywnego suba, gdyby basu było za mało.
Generalnie dla stereo lepsza będzie E-810, do KD amplituner.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...