Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie icon_smile.gif
Panowie, do karty Asus Xonar D1 zamierzam dokupić głośniki Creative T3. Obecnie użytkuje głośniczki creative t20 (jedne z lepszych w tej klasie pierdziawek) ale pora na zmiany.
Wczoraj pojechałem do Saturna obejrzeć ten zestaw 2.1 No i byłem w szoku jak małe i delikatne są głośniczki wysokotonowe.
Posiada może ktoś ten sprzęt? warte są wydania tych sporych pieniędzy?
Zestaw ten ma mnóstwo świetnych recenzji tylko nie wiem jak chociażby te maleństwa będą komponować się obok monitora 24"
Pokój w którym będą stały, jest malutki, około 8m2.
a przeznaczenie to ogólnie multimedia, gry itp. (muzyka Progressive, Deep house, Chilled)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że nie warto tak samo jak nie warto było kupować T20, one są dobre jak chcesz mieć cos łatwo przemieszczalnego, ale do biurkowych gamingowo-odsłuchowych zastosowań można kupić cos znacznie lepszego za taką samą cenę... np. BEHRINGER TRUTH B1030A. CREATIVE'y mogą tylko pomarzyć o takiej jakosci, jesli chcesz cos taniej to kup Microlab'y SOLO 6C i tak będzie lepiej icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam praktycznie wszystkie recenzje od ponad pół roku, o microlabach 6 i 7c można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii. Tylko obawiam się że nawet te mniejsze microlab 6c będą za duże do tego skromnego pokoju. Niestety nie mieszkam już w domu wolnostojącym, dodatkowo sąsiadowi za ścianą, urodziło się dziecko. Te microlaby mają potężną moc, zresztą to kawał materiału .
Kurcze poszukuje kogoś kto testował ten zestaw icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, trochę się rozpędziłem icon_wink.gif Wziąłem metrówke i wychodzi że mam około 80-90cm od słuchacza. Wiesz, bardzo zaintrygowały mnie te creative T3, świetne recenzje i w ogóle. Tylko że to są takie maleństwa, przynajmniej te głośniczki wysokotonowe że ja nie wiem jak to będzie grać icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CREATIVE'ami i LOGITECH'ami jest taki problem, że gra dużo góry i rozlazły bas, a srednica ginie w tym wszystkim. Seria GigaWorks jest może całkiem, całkiem, ale ceny są zdecydowanie przesadzone. Może za jakies 250-300zł T3 byłby niezłym wyborem (chociaż ja osobiscie nie kupiłbym 2.1), ale przy kwocie, której żąda producent to wyrzucanie kasy. Za połowe dostajesz lepszy sprzęt, a za tyle samo jestes w zupełnie innej lidze...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...