Skocz do zawartości

Wieża do 700zł


Trupiarz

Recommended Posts

Witam

Jestem nowym urzytkownikiem tego forum i mam mało informacji na temat sprzętu audio. Przechodząc do sedna sprawy szukam w miare nowoczesnej wieży do 700zł zależy mi na jakości dzwięku głownie będę słuchać muzyki Rockowej. Ważnym elementem jest dla mnie możliwośc podłączenia gramofonu ponieważ posiadam bardzo ciekawą kolekcję płyt wiolinowych a jeszcze ani razu ich nie przesłuchałem więc bardzo proszę o podanie jakiegoś nowego gramofonu do 300zł. Pomieszczenie w którym będę słuchał muzyki jest w miarę spore około 12m więc zależy mi aby miała moc żeby czasami muc troche zwiększyć nagłośnienie i troche poszaleć. Jeśli chodzi o rozmiary wieży to zeby kolumny mieściły się na wysokość 65cm a najlepiej 40cm czyli chyba mini wieża.

Z góry wszystki dziękuję

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli całosc ma kosztować 1000zł to lepiej trochę inaczej rozłożyć koszty. Nie kupisz znosnego gramofonu za 300zł, a wieżę za 500zł to i owszem. Zatem proponuję:
ONKYO CS-325
Pioneer PL-990
Zestawik powinien zgrać się całkiem przyzwoicie, jakosciowo będzie na pewno dobrze, ale jesli liczysz, że to będzie łupać i nagłasniać imprezy to możesz się zawieźć...

PS: Płyty są winylowe, a nie wiolinowe jak klucze czy struny icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz i przepraszam za pomyłkę wynikła ona z braku wiedzy na temat audio.
Mam pytanko mówisz a jak by na to przeznaczyć 1300 dało by radę coś sporo lepszego jakościowego zakupić? Oczywiście cena gramofonu osobno czyli razem by wyszło gdzieś tak 1900. Jak poczekam miesiąc to może tyle uzbieram icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostawmy temat gramofonu na bok. Przyjmijmy że mam do wydania 1400 zł na zestaw stereo. Musza sie w nim znaleść kolumny,wzmacniacz,kable, odtwarzacz i reszta jeśli jest wymagana (nie znam sie na tym) . Nie musi być to mini wieża mogą to być nawet kolumny podłogowe najwyżej postawi się je gdzieś z boku na podłodze. Zależy mi na tym aby najlepiej jakościowo sprawdzał się w muzyce Rockowej i miał porządną moc. Więc prosze o jakaś konkretną propozycje zestaw ma być nowy ale może być składany.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...