Skocz do zawartości

Harman Kardon BDP10


maxhill

Recommended Posts

Niedawno temu kupiłem HK 255 i także zastanawiałem się nad zakupem BDP 10. Niestety stanowczo odradzono mi jako sprzęt jeszcze zawodny. Ponoć dość często wraca do serwisu i to z różnych przyczyn. Osobiście postanowiłem jednak poczekać na BR i zakupiłem DMC 250 także HK, który śmiało polecam go do odtwarzania muzyki czy filmów DVD czy DivX, mpg itp Fajnym "bajerem" i to dość użytecznym jest możliwość zgrania muzyki z CD na wybranie urządzenie (USB, Memory Srick czy Compact Flash) na mp3. W sumie jeden przycisk i wybranie urządzenia ot cała filozofia.

DMC 250 czyta polskie napisy z DivX i poza wg mnie dość wolnym odczytem plików z USB nie ma wyraźnych wad.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam posiadam ten bdp ale wersję 1 nie 10.

Oczywiście pytanie czy chcesz oglądać BR na R/RE (przegrywane) - obecnie sie nie da. Sam walczę z nim na różne sposoby. Z oryginałami nie ma kłopotu.
Zauważyłem też problem z odtwarzaniem divixów przerobionych z płyt BR. Wyskakuje komunikat że jest zbyt wysoka rozdzielczość. To jest jeszcze opcja do weryfikacji może jest za duży rate ustawiony, chociaż wydaje mi sie że na BR-RE nie powinno być problemów. Oczywiście nie znam sie na tyle na tym.

Odtwarzacz jest ok.
Cichy szybko się ładują płyty.
Nie jest to kombajn do plików multimedialnych. tylko typowy odtwarzacz dvd/br i plików muzycznych + divixa (AVI).
Ale za 1800-2000 nie kupiłbym go chociaż bardzo lobię markę H/K. Ostatnio pojawiła się fajna alternatywa z Yamahy BR za ok 1400zł zerknij na to.
R.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...