Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tomek5577

HK6150 czy się opłaca?

Witam,
Mam okazję kupić wzmacniacz Harman Kardon HK6150 za niecałe 180zł w stanie gabinetowym.
Chyba nie jestem bardzo wymagający. Teraz używam diory ws442 z głośnikami od miniwieży Thomson.
I ten dźwięk mi się podoba (wiem, że zostanę wyklęty). W przyszłości planuję jakieś tańsze kolumny (np: Tannoy F1).
Pytanie stąd, że o hk6100 słyszałem złe rzeczy i nie wiem czym różnią się te wzmaki. O hk6150 cisza w necie...

Podsumowując: Brać, czy nie?
Z góry dzięki za pomoc,
tomek5577

A ja proponuję uzbierać pieniądze na dobre kolunmy a wzmacniacz Diory na razie zostawić. Tannoy są fajne, ale nie F1 tylko M1 albo M2. Efekt będzie o wiele lepszy.

W takim razie będę się rozglądał się za jakąś okazją na te Tannoye.

Nie wziąć tego wzmaka? Mam 3 dni na decyzję, a z tego co widziałem to schodził prawie dwa razy drożej...

Może się okazać, że nie gra dużo lepiej od Diory. Ale jeśli schodzą drożej, to możesz go wziąć, posłuchać i jeśli Ci się nie spodoba sprzedać go z zyskiem. W sumie niewiele ryzykujesz.

Ze względu na to, że wzmacniacz jest rzadki i mało o nim opinii to coś o nim napiszę.
Diora nie umywa się do niego w połowie. Słuchałem również nieudanego 6100 i zaznaczam, że 6150 nie ma z nim nic wspólnego!
Piękny bas, niezła góra. Preamp 500 razy lepszy niż w Diorze, wreszcie poczułem co to naprawdę jest winyl.
Jak na mój gust gra naprawdę dynamicznie.
Polecam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0