Skocz do zawartości

Słuchawki dla zielonego...


Recommended Posts

Cześć, szukam dla siebie słuchawek.

Do tej pory miałem jakieś tanie z reala ;p ale niestety się zepsuły i zmusiły mnie do kupna nowych.
Chodzi mi o słuchawki zamknięte.
Cena w granicach 150 zł.

Chcę, żeby długo mi posłużyły.

Będę ich używał do słuchania mp3 z odtwarzacza, grania ale nie w CS'a, i do oglądania filmów; często w autobusie,
czy jakimś urzędzie więc nie chce żeby ktoś słyszał czego słucham.
Bardzo bym chciał aby były nie za duże (mój kumpel komicznie wygląda w swoich, które są ogromne).
Co do dźwięku to nie będę słuchał metalu czy bardzo wysokich dźwięków, raczej regge, rock, trochę pop-u ale ogólnie taki chillout.
Chciałbym jedynie żeby grały głośno dosyć, tak abym nie musiał nastawiać na max aby poczuć trochę tą muzykę, i jeszcze aby nie grały zimno, surowo, metalicznie, jak by ktoś żępolił na skrzypcach tylko aby grały ciepło przyjemnie dla ucha, z lekkim basem.
I jeszcze pytanie czy będzie mi ciepło w uszy? np. w zimie na przystanku ;]

Jeszcze dopowiem, że nie potrzebuję mikrofonu, jeżeli w tej cenie nie ma nic to możecie się rozpisać na temat droższych, chciałbym żeby były lekkie i wygodne. ;]

Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Piotrek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz usystematyzujmy co tak naprawdę chcesz mieć. Czy myslisz o słuchawkach zamkniętych naokółusznych (małżowina wpada w poduszkę), czy raczej mniejszych lżejszych nausznych??? Trochę widzę sprzecznosci w twoim poscie, niby małe, lekkie, ale później pytanie o to ciepło w zimie...

Dobre słuchawki do sprzętu przenosnego to KOSS Porta Pro, zas do typowo domowego użytku CREATIVE Aurvana LIVE!. Tylko kwestia tego co ostatecznie chcesz...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem jestem kompletnie nie w temacie i po prostu opisałem słuchawki moich marzeń, nie wiedząc, że jedna cecha wyklucza drugą.
Myślę o słuchawkach zamkniętych obejmujących całe ucho. Uszy mam małe, tak jak całą głowę. Kupię je z myślą o użytku przenośnym, aczkolwiek podłącze je czasem do laptopa.
Czyli na całe ucho przenośne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...