Skocz do zawartości

Monitor Audio bx5


Hegemon28

Recommended Posts

Witam chciałem się dowiedzieć jak zagrają Monitor audio bx5 w pokoju o wymiarach 2.62x4.42 cm pokój chce całkowicie zrobić od podstaw tylko do kina i czasami do słuchania muzyki.
Na razie mam HK 255 i samsung le46f86bd jak dla mnie super tv i ampli tez extra gra. Mialem brać MA rx2 ale wyszła nowsza seria tania i się zastanawiam.
A może jakieś inne z serii MA ?. Cena do 3000 tys na fronty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te kolumienki maja swój styl nie słuchałem ale za te pieniądze musi na pewno grac super no i dużo ludzi je poleca to chyba wystarczy w porównaniu do moich poprzednich kolumn magnat motion 1000.Chyba z basem nie będzie aż tak złe przecież to tylko 2x14 i dość mała kolumna niektóre monit-orki potrafią więcej icon_biggrin.gif i te wydaja mi się w sam raz wpasują się.Tak mi się przynajmniej wydaje ale mogę się mylić dlatego wpadłem tu po poradę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BX5 to swietny wybor na Twoj metraz - nie sa to znowu takie basowe potwory jak je opisuja heh icon_smile.gif Przedewszystkim jednak chodzi o jakosc dzwieku. Tutaj BX5 bardzo ladnie zostaly spasowane i graja na prawde bardzo fajnie - tym bardziej jak maja dobre do tego warunki.

Zostawilem ciekawe info na priv ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Nie wiem czy jest sens odświeżać temat sprzed miesiąca, ale może komuś się przyda w przyszłości. Od jakiegoś czasu poszukuje kolumn podłogowych do kina domowego mieszczącego się w pomieszczeniu ok 16m2. Dzisiaj miałem okazję posłuchać w/w kolumn i naprawdę fajnie brzmią. Kolumny testowałem z Denonem 1911 i cd powyższej firmy. Tak jak napisał avatar bas nie powala na kolana bo to nie ta charakterystyka kolumn, choć można to podbić w ustawieniach amplitunera. Natomiast średnie tony i niskie bardzo czyste, wyraźne i dają dużo satysfakcji. Fajne kolumny duży plus za jakość i design. Daltego podjąłem decyzję i biorę je:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...