Skocz do zawartości

yamaha rx-797 + kolumny(moje typy


majkelo997

Recommended Posts


witam wszystkich
planuje zakup amplitunera yamaha 797 do tego cd 497 ( raczej postanowione ze taki zestaw zakupie) i kolumny-no wlasnie jakie? moje typy to
tonsil maestro 2 180
tonsil fiesta
wharferdale diamond 10.4 (ladny desing maja jak dla mnie,ale czy dobrze graja)
magnat quantum 555
mission m34i
jesli mozecie podpowiedziec jeszcze jakie dvd do tego zestawu bedzie ok to bede w niebie Smile
p.s slucham muzyki w 70% film 30% do pokoju z aneksem kuchennym 25m
bede wdzieczny za sugestie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Temat bardzo podobny do mojego. Otóż też już jestem zdecydowany na Yamahę RX-797 i CDX-497 ale nie wiem jakie głośniki dobrać. Posiadałem podobne połączenie które uzupełniały głośniki Wharfedale Diamond 9.4. Zatem jakiej muzyki słuchasz, bo to tez dość istotne:) słyszałem, żę Magnaty dobre do muzyki typu hh, techno, Mission też chwalona firma, Tonsile raczej bym sobie darował.Ja się waham między Diamond 10.5 a 10.6 - muzyka jaką słucham to głownie rock, hard rock i klasyka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
no wlasnie zauwazylem ze wczesniej zalozyles podobny temat.przyznaje sie bez bicia ze nie przejzalem watkow tak bym sie podpial i nie zakladal nowego,no ale stalo sie.
a teraz do rzeczy,slucham prawie kazdej muzyki z przewaga house i rock wiec szukam uniwersalnych kolumn.na twoim miejscu bym nie skreslal tonsila szczegolnie modelu fiesty bo one napprawde maja bardzo dobre opinie,niektorzy twierdza ze rownaja sie z kolumnami z wyzszych polek.no ale polki co jeszcze ich nie osluchalem wiec wstrzymam sie ze swoja opinia.zaczalem tez jeszcze myslec o yamacha 555.ale narazie faworyzuje tonsila-fieste i magnata-quantum 555.moze sie temat jeszcze rozwinie i forumowicze cos podpowiedza icon_smile.gif
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Od dwóch lat mam taki zestaw Yamahy plus zestaw kolumn paradigm monitor 7, całość ma pazura do rockowego grania. Spokojniejszą muzykę przekazuje wyraźnie na pokój około 30 metrów jest aż nadto mocy. Teraz nie potrzebuję już ampli bo mam radio z satki i chcę sprzedać ampli plus CD lub sam amplituner, sprzęt zakupiłem dwa lata temu, jest sprawny, kolor czarny. Jak ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na prv. lojka3@interia.pl pozdrawiam
Jacek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...