Skocz do zawartości

Niedrogie słuchawki do gier [300zł +/- 100zł]


Recommended Posts

Witam, poszukuję słuchawek do grania. Moje obecne słuchawki, które kupiłem nakłoniony hasłem '4gamers', solidnie mnie rozczarowały- pozycjonowanie jest na niskim poziomie, są niewygodne, słabo wykonane i często dźwięki nakładają się na siebie, ponadto prawa słuchawka się rozleciała. Przed dokonaniem kolejnego zakupu postanowiłem sięgnąć po radę ekspertów na tym forum. Moja karta dźwiękowa to creative x-fi xtreme gamer. Chciałbym, aby moje nowe słuchawki były wygodne, cechowały się dobrym pozycjonowaniem oraz żeby dźwięki nie nakładały się na siebie. Mniej ważne jest wygłuszenie otoczenia, gdyż rzadko grywam na jakiś masowych imprezach, raczej jest to zacisze własnego domu. Wstępnie myślałem nad takimi modelami jak sennheiser hd555 i creative aurvana live, jednak jestem otwarty na Wasze propozycje, w końcu to Wy jesteście specjalistami.
Ps. słuchawki nie muszą mieć mikrofonu, gdyż równie dobrze mogę korzystać z osobnego.
Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie z tych dwóch to sennheiser hd555, wygodne i uniwersalne (sam próbowałem), a w tej cenie wątpię byś jakieś lepsze znalazł do grania, muzyki, filmu. Natomiast przy creative, podobno kabel trochę szwankuję (nie moja opinia), lecz dźwięk jest klarowny, czysty i jeśli nie masz za dużo gotówki to możesz wziąć. Ale ja polecam sennheiser hd555, na pewno będziesz zadowolony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze 2 pytanka: podobno pałąk od hd555 często pęka, czy to są tylko pęknięcia czy łamie się całkowicie?, czy trudno jest wymienić kable w tych creative w razie czego?



Jeśli się nie znasz na wymianie kabli, to raczej nie dotykaj i się w to nie baw icon_biggrin.gif, ale z tego co wiem to nie jest nic bardzo skomplikowanego, sam kilka razy wymieniałem kable przy "Soniaczach". Co do pękania, to rzeczywiście jest to wada 555'tki, ale wg. opinii wielu posiadaczy tego modelu, pałąk pęka tylko do pewnego stopnia ( o ile pęka), a i na gwarancji powinni Ci wymienić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...