Skocz do zawartości

Dobór DVD


ermaker

Recommended Posts

Od dwóch lat jestem posiadaczem amplitunera Yamaha RX-461 (przekonałem się dopiero w sklepie hehehhe) ora zestaw głosników jak na razie Koda AV 860 icon_wink.gif Czas na DVD Proszę o pomoc pomiędzy Pionier DV 420V a Yamaha S 663 ??? Naprawde nie wiem co wybrać w sumie chodzi mi o dobra jakoś dźwięku ale tez zalezy mi zebu dvd "bralo" wszystkie filmy divx itp…. Czy jest róznica miedzy przetwornikiem audio D/A 192 kHz/24-bity (Yamaha) a przetwornikiem 96 kHz/24 bity (Pioneer) i czy ma ma to duże słyszalne znaczenie ????? A moze jakas alternatywa W CENIE DO OK 900 ZŁ ???? PROSZĘ O POMOC !!!!!!!i z góry dziękuję icon_wink.gif Pozdrawiam wszystkich serdecznie
[
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czytanie DIVX różnej maści, to na pewno PIONEER jest firmą która czyta wszystko icon_smile.gif. A jeśli chodzi o dźwięk, to stawiam na model YAMAHY! Ale do Twojej kwoty można znaleść inne ciekawe produkty, a zwłaszcza jeden który pogodzi obu rywali icon_smile.gif:

Denon DVD-1940 = 750 zł, naprawdę dźwiękowo bardzo dobry odtwarzacz!!! Wizja też stoi na wysokim poziomie, no i czyta według zapewnień producenta: DiviX 6 Ultra oraz DivX VOD!!! Nie wiem tylko jak z dostępnością tego modelu...?

Myślę jednak, że to jest doskonały wybór dla Ciebie!!! Jeśli mówimy tylko i wyłącznie o odtwarzaczu DVD do kwoty 900 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Poza tym Pioneerem DV-420 były jeszcze wyższe serie DVD Pioneera, więc lepiej porównać Yamahę do modeli serii 6xx?
Jest jeszcze dostęny model DV-610, który odtwarza również SACD i DVD-Audio...
http://www.ceneo.pl/1610998
na Allegro pojawiają się nowe oraz używki - poniżej link z aukcją używanego DV-610 zs 399zł
http://allegro.pl/pioneer-dv-610-i1266357117.html

Natomiast jeżeli dużo słuchasz muzyki to niezłym wyjściem oprócz zakupu DVD będzie dokupienie używanego CDka ...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...