Skocz do zawartości

Dlaczego krytykuje się voice kraft?


jaroos

Recommended Posts

No więc mam owy zestaw VK7700 i każdy mi pisze, że zainwestowałem w gówno, ale ja do tej pory nie wiem czemu, fakt nie ma dobrej obudowy, bo to tania sklejka, ale jak wyciskam na wzmacholu na maxa to nie mam zakłóceń czy jakiś problemów.

Myślę że za 800 zł suw 2 kolumny 160 2 saty i central to dość ciekawa inwestycja?

Mam zamiar kupić nowe kolumny i mam je kupić z "markowej" firmy to znaczy: Jamo, Tonsil, Yamaha, Koda...?

No i jak ktoś jest dobry w te rzeczy to mógł by mi napisać jakieś szczegóły różniące kolumny VK od jakiś markowych 160-200W

icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie krytykuje bo nawet na własne oczy nie widziałem nie mowiąc o słuchaniu
na czym polega różnica??? na tym,ze moje podłogowce zagraja mocniej..z wiekszym powerem z głębia z lepszym sopranem... niz VK 2 (stereo) + sub też z VK
Nigdy nie myl pojecia,ze jezeli nie trzeszcza tzn, ze dobrze grają
Jesli masz pieniadze...... kup markowy sprzet audio...
Jezeli nie masz..to i nie masz duzego wyboru
Nigdy nie sugeruj,ze cos gra głośno i efektownie ..predzej czy pozniej znudzi Ci sie taki ewalenie z glośnikow a gwarantuje,ze powzyje 25 minut przed kolumnami ze wzmakiem rozkrecony na godzinie 13 lub 14 nie wysiedzisz icon_wink.gif..poprostu nie idzie:)
reszta jak kto woli;-)

z tymi kolumnami "moje" vs "Twoje"..to porównanie..nie odbieraj tego dosłownie
icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz ja wysiedzę ponieważ puszczam na 13-14 tylko jak sprzątam chatę czy robię impre więc potrzebuje dobry sprzęt.

Pieniądze to oczywiście sprawa pierwszej wagi, ale teraz widzę że za te VK co dałem 800 kupił bym max 2 kolumny z dobrej firmy a tak mam sporo za dość fajną cenę.

Jakie masz te podłogowce icon_razz.gif może się skusze, bo dokupuje ;p

Jak kiedyś będzie kasa kupie suwa z Yamahy i VK zamienia na 2 jakieś 3 drożne panienki icon_wink.gif Dobry mix? 2x 2 i 2x3 drożne?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale wiesz ja wysiedzę ponieważ puszczam na 13-14 tylko jak sprzątam chatę czy robię impre więc potrzebuje dobry sprzęt.
.......

Jakie masz te podłogowce icon_razz.gif może się skusze, bo dokupuje ;p
......



PARADIGM MONITOR 9v5
u mnie nie wysiedzisz gdy jest na 13...14 godzinie....

___________________________________________________________________
edit for jaroos

ja dałem prawie 4k, a tak ogolnie zabijają mnie dzwiekiem:)

Stereo w ich wykonaniu odpowiada mi w 101%
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PARADIGM MONITOR 9v5
u mnie nie wysiedzisz gdy jest na 13...14 godzinie....


Dla kazdego glosno to inaczej. Ja jak napisalem na pewnym forum ze lubie sluchac na godz 15 to mnie zjechali. Wczesniej mialem takie cos na 6m2



wiec se wyobrazcie jak glosno bylo w tym malym pokoiku, jak bas dawal po klacie i jak ktos pisze (bez obrazy) ze 9v5 na godz 13 nie da sie wysiedziec to dla mnie jest troche smieszne bo kazdy jak napisalem inaczej odbiera ta glosnosc. Dla jednego moze to byc b glosno a dla innego srednio.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie wysiedziec da sie nawet..jak bedziesz mail rozkrecony na godznie 5 rano z regoly max...tylko z jakim efektem
kazdy owszem odbiera glosnosc
i chcialbym zobaczyc kto b.czesto tak slucha muzyki
icon_smile.gif
a jezeli miales takie kolumny + sub jezeli dobrze widze... w 6mkw..to nawet te koluminki sie nie rokrecily bo za male pomieszczenie icon_wink.gif
moze dlatego mogles wysiedziec:)
i nigdy nie pisze,ze cos jest śmieszne
dobieraj slowa prosze bardziej poludzku..to nie ma byc forum jak inne, ze jak juz cos nie po Twojej mysli to jest smieszne
pozdrawiam kolege
aha na 14 naprawde robi sie glosno i zalezy przy jakiej muzyce... piano na 14godzinie luzik
jakas ciezka muzka na tej godzinie potrafi sprawic niezly lomot;-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No więc mam owy zestaw VK7700 i każdy mi pisze, że zainwestowałem w gówno, ale ja do tej pory nie wiem czemu, fakt nie ma dobrej obudowy, bo to tania sklejka, ale jak wyciskam na wzmacholu na maxa to nie mam zakłóceń czy jakiś problemów.


No, jak masz takie kolumny i jesteś z nich zadowolony, to nie przejmuj się opiniami innych. Na forach panuje zwyczaj, by promować urządzenia w miarę wyższej lub najwyższej jakości. Produkty gorszych firm, są odradzane dla dobra przyszłego użytkownika, by ten nie miał do nich później pretensji, że ktoś mu zaproponował jakieś badziewie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a jezeli miales takie kolumny + sub jezeli dobrze widze... w 6mkw..to nawet te koluminki sie nie rokrecily bo za male pomieszczenie icon_wink.gif
moze dlatego mogles wysiedziec:)


Spoko, jak przestawilem do 15m2 brakowalo dla mnie mocy. W malym pokoju bylo lepiej. Bas wypelnial kazdy zakątek i czules go na sobie. Czasmi odlaczalem sub bo dudnilo (zalezy jaki kawalek). W 15m2 bylo srednio, a nawet slabo?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Cytat

No więc mam owy zestaw VK7700 i każdy mi pisze, że zainwestowałem w gówno, ale ja do tej pory nie wiem czemu, fakt nie ma dobrej obudowy, bo to tania sklejka, ale jak wyciskam na wzmacholu na maxa to nie mam zakłóceń czy jakiś problemów.

Myślę że za 800 zł suw 2 kolumny 160 2 saty i central to dość ciekawa inwestycja?

Mam zamiar kupić nowe kolumny i mam je kupić z "markowej" firmy to znaczy: Jamo, Tonsil, Yamaha, Koda...?

No i jak ktoś jest dobry w te rzeczy to mógł by mi napisać jakieś szczegóły różniące kolumny VK od jakiś markowych 160-200W

icon_smile.gif



A ja wam powiem ze nie ma co wieszac psow na VK ani nie ma co srac kasa na jakis wybujaly sprzet..Stary kupujesz sobie plyty debowe to tego kilka wkretow imbusowych...z tym smigasz do pierwszego lepszego zakladu pogrzebowego icon_biggrin.gif i juz masz wymiary obudowy o jakich dokladnie sniles...nastepnie kupujesz ze strony autoryzowanego sprzedawcy glosniki firmy magnat !! lub JBL albo audiofilskie tonsilki ja bym polecal osobiscie magnaty z membrana polipropylenowej i wkldasz je sobie do nowiuskiej trumienki..mozesz pobawic sie z pomoca internetu w elektryka (zwrotnice,przetwornice itp,itd) do wewnatrz rowniez sciagasz sobie elegancki schemacik najlepsze jest wlukno szklane i masz wymiatajace sprzecicho!!Moje doswiadczenie to kino domowe philipsa panelowka 5.1 no od 1 do 6 daje 4+ a bas na benassim zgubil zawieszenie nastepne doswiadczenie to VK icon_biggrin.gif i amplituner Sony od 1 do 6 daj 5- i na samym koncu KOLUMNY WLASNEJ PRODUKCJI od 1 do 6 daje 10 jesli zyczy ktos sobie chetnie zbuduje kolumne i wystawie ja na allegro cena jednej to 400zl drzewo dab i magnaty bas sredni i sopranos swieta trujca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cytat

Cytat

No więc mam owy zestaw VK7700 i każdy mi pisze, że zainwestowałem w gówno, ale ja do tej pory nie wiem czemu, fakt nie ma dobrej obudowy, bo to tania sklejka, ale jak wyciskam na wzmacholu na maxa to nie mam zakłóceń czy jakiś problemów.

Myślę że za 800 zł suw 2 kolumny 160 2 saty i central to dość ciekawa inwestycja?

Mam zamiar kupić nowe kolumny i mam je kupić z "markowej" firmy to znaczy: Jamo, Tonsil, Yamaha, Koda...?

No i jak ktoś jest dobry w te rzeczy to mógł by mi napisać jakieś szczegóły różniące kolumny VK od jakiś markowych 160-200W

icon_smile.gif



A ja wam powiem ze nie ma co wieszac psow na VK ani nie ma co srac kasa na jakis wybujaly sprzet..Stary kupujesz sobie plyty debowe to tego kilka wkretow imbusowych...z tym smigasz do pierwszego lepszego zakladu pogrzebowego icon_biggrin.gif i juz masz wymiary obudowy o jakich dokladnie sniles...nastepnie kupujesz ze strony autoryzowanego sprzedawcy glosniki firmy magnat !! lub JBL albo audiofilskie tonsilki ja bym polecal osobiscie magnaty z membrana polipropylenowej i wkldasz je sobie do nowiuskiej trumienki..mozesz pobawic sie z pomoca internetu w elektryka (zwrotnice,przetwornice itp,itd) do wewnatrz rowniez sciagasz sobie elegancki schemacik najlepsze jest wlukno szklane i masz wymiatajace sprzecicho!!Moje doswiadczenie to kino domowe philipsa panelowka 5.1 no od 1 do 6 daje 4+ a bas na benassim zgubil zawieszenie nastepne doswiadczenie to VK icon_biggrin.gif i amplituner Sony od 1 do 6 daj 5- i na samym koncu KOLUMNY WLASNEJ PRODUKCJI od 1 do 6 daje 10 jesli zyczy ktos sobie chetnie zbuduje kolumne i wystawie ja na allegro cena jednej to 400zl drzewo dab i magnaty bas sredni i sopranos swieta trujca








jestem w stanie zrozumieć że ktoś spalił tweetery - to się może zdarzyć ..ale wyrwać bas ??? nie słyszałeś że głośnik rzęży i ogólnie ma dość ?? czy zignorowałeś ten fakt i zrobiłeś głośniej ? icon_smile.gif))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...