Skocz do zawartości

plyty za posty


zlowik

Recommended Posts

Witam,

Dzis w skrzynce znalazlem plytke "audiofilskie zajawki". Plyta wyslana do mnie raz jeszcze, poniewaz poprzednia byla uszykodzona. Juz w windzie otworzylem paczke. Rzeczywiscie byla podwojnie zabezpieczona.
Niestety gdy zobaczylem plyte, nogi mi sie ugiely icon_sad.gif

Prosze popatrzec na zdjecie. Poprzednia plyta po lewej stronie, nowa ktora dzis otrzymalem po prawej. Polozenie plyty w kopercie i pekniecie wyraznie koreluja z miejscem uderzenia stempla pocztowego icon_sad.gif

Juz kolejny raz nosnik uszkodzony. Na wszystkie plyty ktore otrzymalem od Redakcji tylko jedna byla w idealnym stanie. W innych problem z uszkodzeniem pudelka, "audiofilskie zajawki" sa w kartonowej kopercie no i efekt widac na zdjeciu. Chyba nie zglosze sie z prosba o ponowne wyslanie plyty, bo az mi glupio icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Gdybym nie znał Cię osobiście byłbym skłonny uważać, iż sprzedajesz "na lewo" płyty... icon_twisted.gif



Zeby nie posadzano mnie o jakies przekrety, pokazalem zdjecia plyt. Jak sie dobrze przyjzec zobaczysz, ze jest to nosnik "audiofilskie zajawki".

Redakcji dziekuje za szybka reakcje. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda icon_sad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hybyrd!
Chyba nie miałeś wątpliwości, iż mój post był żartem???
Próbowałem rozładować ciężką atmosferę wynikłą z faktu, iż ponownie Poczta Polska zrobiła "kuku"!!!
Naprawdę Tobie współczuję, bo co innego uszkodzenie plastikowej okładki, które i mnie się przydarzyło, a co innego uszkodzenia samej płyty...
Pozdrawiam!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem. W tej chwili czekam na dwie płytki aż się boje pomyśleć co się może z nimi stać.
Trzeba coś zrobić z tym "szkodnikiem pocztowym".
Droga redakcjo zgłoście ten problem do Mazowieckiego UKE w Wawie. Zrobią im kontrolę to zaczną zwracać uwagę.
Epoka listów papierowych się skończyła. Stalowy datownik niech sobie na pocztówki zostawią.
Przecież na logikę mało kto pakuje widokówki czy kartkę zwykłego papieru w bąbelkową kopertę.
Im więcej myślę o bezmyślności tych pracowników, bardziej mi ich żal.

Na zdjęciu 1 - opakowanie płytki w takim stanie wyjęte z bąbelkowej koperty
Widać odcisk stempla (swoją droga to jak mocno trzeba waląc aby się tak odcisnął przez bąbelki).
Zdjęcie - 2 bez komentarza.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arti34 - przypomnij mi czy do Ciebie poszła druga płytka z Audiofilskimi Zajawkami?

Płyty pakowane są teraz podwójnie, na pocztę będą dzwonić osoby z Działu Prenumeraty, gdyż oni najlepiej wiedzą z kim tam rozmawiać, kogo ochrzanić itd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj płytę Casandry Wilson plus Audiofilskie Zajawki. Niestety podobnie jak u poprzedników płytka Audiofilskie Zajawki uszkodzona. Na szczęście płyta Cassandry Wilson stan idealny. Paczka pięknie podwójnie zapakowana. Wielkie dzięki dla Pani Kasi za staranne pakowanie, aż strach pomyśleć co byłoby z płytami przy pojedynczym pakowaniu. To już staje się jakąś plagą, może pracownicy poczty polskiej czytają nasze Forum i specjalnie walą młotkami w paczki z płytkami.
[attachment=246:plyta.jpg]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniliśmy na pocztę obsługująca naszą wysyłkę, stanęło na tym, że Naczelnik ma uświadomić swoich pracowników w kwestii stęplowania.

Wręcz niewiarygodne jest, że niszczą płyty pakowane podwójnie.. Też mam wrażenie, że to złośliwie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

arti34 - przypomnij mi czy do Ciebie poszła druga płytka z Audiofilskimi Zajawkami?

Płyty pakowane są teraz podwójnie, na pocztę będą dzwonić osoby z Działu Prenumeraty, gdyż oni najlepiej wiedzą z kim tam rozmawiać, kogo ochrzanić itd.



Witam
Tak dostałem dziś płytkę z Zajawkami, podwójnie pakowana przetrwała próbę stempla pocztowego.
Jak zobaczyłem że stempel jest odbity w środkowej części paczki to mi sie nogi ugięły, ale jest ok.
Wielkie podziękowania.
Proszę uściskać Panią Kasię

Ps. Kah ostatnio miałem problem aby Ci odpowiedzieć na prywatną wiadomość system zgłaszał mi jakieś błędy.
Chodziło o te raportowane posty do usunięcia, ale wcześniej zanim dostałem odp. od Ciebie to cz58y je usunął i juz ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Pani Kasiu - dziękuję bardzo za płytki i pozdrowienia dla całej Redakcji.
Dotarły bezpiecznie, w idealnym stanie - tak samo jak do mojego Przedmówcy.
Dzisiaj dobry dzień dla Warszawy: płyty dotarły, strajku kierowców TIRów nie było, żyć nie umierać icon_cool.gif

Albo się poprawiło na poczcie, albo trud Redakcji włożony w baaaardzo staranne pakowanie i zabezpieczenie przyniósł tak wspaniałe efekty, albo po prostu w ramach jednego miasta tak nie męczą przesyłek (płyty z "zajawkami" regularnie przychodzą w idealnym stanie).
A tak swoją drogą - 2 minuty mocowałem się w wyjęciem przesyłki z "europejskiej" skrzynki na listy icon_lol.gif
A Gillmour mimo iż fabrycznie zapakowany/zafoliowany, to płytka jak po lekkich przejściach - ale chodzi OK, dzięki temu przynajmniej przeleciałem się po początkach utworów ...

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję icon_razz.gif
... szkoda, że dopiero w środę uda mi się posłuchać dłużej niż dzisiejsze minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam wszystkich po dłuższej przerwie... Na początku, również wielkie dzięki za płytkę... Zapakowana bardzo starannie, potrójnie... Dotarła w stanie idealnym... Co do naszej poczty - wielokrotnie widziałem na dworcach PKP, jak obchodzą sie z przesyłkami, które przemierzają Polskę pociągami... Totalna masakra... Rzucali, w dosłownym znaczeniu tego słowa, co i jak popadnie do wagonów... icon_eek.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...