Skocz do zawartości

plyty za posty


zlowik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dzisiaj dostałem Magazyn z niespodzianką ,nie jest to "płyta za posty" bo tę zabawę zostawiam
stawiającym pierwsze kroki /wpisy/ na tym Forum zresztą ja już i tak dostałem parę płytek ,ale płyta za przedłużenie prenumeraty.
Dzięki uprzejmości Readakcji nie jest to płyta z zestawu "standartowego" bo większość już mam ale
kolecjonerskie trzypłytowe wydanie "The Piper At The Gates Dawn" zespołu Pink Floyd .
Właśnie jej słucham , szczególne wrażenie robi na mnie Disc One w wersji mono bo tak był początkowo
nagrany ,zarejestrowany a dopiero potem "ustereofoniczniony".
Dokładnie tak zapamiętałem tę muzykę nagraną z radia na początku lat siedemdziesiątych na magnetofon
ZK-120 .
Jeszcze raz serdecznie dziękuję .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dziękuję bardzo za wysyłkę płyt i bardzo staranne ich zapakowanie.
Paczka doszła nieuszkodzona, zajęło to co prawda koło tygodnia ale warto było czekać.
Znalazłem też pewien plus (zakończonego już chyba???) strajku poczty – kolejka po odbiór przesyłki była o połowę mniejsza niż normalnie icon_cool.gif
Pierwsza płyta - "The Best Of Zarębski " już wylądowała w odtwarzaczu, ale chyba jako ciut za bardzo zmęczony człowiek nie byłem wczoraj w nastroju do słuchania muzyki klasycznej ... może dopiero w weekend. Ale to co usłyszałem pod kątem realizacji płyty to jest OK icon_cool.gif
Dzisiaj kolejna płyta już łatwiejsza w odbiorze i pewnie będzie lepiej...

Pozdrowienia dla Redakcji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki RoRo za pozdrowienia. Polecamy się.
Zarębskiego także polecam - jest wciąż, moim zdaniem, za mało znany i ceniony, a cenił go wysoko sam Johannes Brahms. Szkoda tylko, że Zarębski umarł tak młodo i tak niewiele dzieł po sobie zostawił. Prywatnie, wśród naszych kompozytorów dziewiętnastowiecznych, lokuję go po Chopinie ex equo z Moniuszką. Płyt jest też jak na lekarstwo...

Życzę dużo wypoczynku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam Redakcję !

Po dłuuuuugich oczekiwaniach dotarła do mnie wczoraj płytka za posty, czyli Joe Cocker. Przesyłkę albo to co z niej zostało icon_sad.gif icon_cry.gif dostarczyła nasza narodowa dewastatorska Poczta Polska. Otóż po otwarciu koperty bąbelkowej w której przesyłka została nadana a która nota bene już bez otwierania jakoś dziwnie chrzęściła, dosłownie wysypała mi się jej zawartość na podłogę icon_evil.gif TOTALNA DEWASTACJA !!! Całe szczęście, że sama płyta jakoś przeżyła ten wybuch jądrowy, bo niestety reszta znalazła się chyba w centrum tego wybuchu. Każdy element pudełka został rozczłonkowany na kilka części latające po kopercie luzem. Po prostu jakiś POCZTOWY IDIOTA LUB IDIOTKA I BEZMóZG stemplował/a tą przesyłkę typowo po pocztowemu. Nie będę więcej się na ten temat rozpisywał bo szkoda słów.
Z samej płytki jestem bardzo zadowolony bo piekna muzyka i za nią serdecznie dziękuję Redakcji.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wyslalem przed chwila testowa wiadomosc na podany mail i doszla bez problemu. Prosze sprobowac jeszcze raz, jesli dalej beda problemy to bedziemy walczyc:)

Cytat

Probowalem napisac na adres:
aleksandra.bialas@avt.pl

Pierwszy mail poszedl 14 wrzesnia, ale zanikl gdzies chyba w sieci.
Przed chwila wyslalem raz jeszcze i otrzymalem mail zwrotny:
"problem z dostarczeniem Twojej wiadomosci / failure notice"

Co sie dzieje ?


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam pierwszy post na tym forum. Cieszę się, że znalazłem takowe, a stało się to przez przypadek (a może nie?). Dostałem maila z prośbą o zapisanie się do newsletter'a. W nagrodę miałem dostać jakąś płytkę. Przynajmniej tak zrozumiałem. Więc trochę naiwnie podałem wszystkie swoje dane i czekam na płytkę. Było to gdzieś w środku listopada, a mamy już grudzień a ja nie mam płyty. Czuję się oszukany icon_cry.gif . A tak serio to może ktoś mi wytłumaczy co trzeba zrobić aby dostac tą płytkę, a jeśli wszystko dobrze zrobiłem to do kogo się zgłosić?

Czekam na jakiś odzew. Pzdr!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerajh
Napisałeś „czuję się oszukany” – a tak trudno przeczytać ze zrozumieniem Regulamin? icon_evil.gif
Wszystko jest tam klarownie i jasno opisane icon_cool.gif

Przecież trudno jest przeoczyć rzeczony Regulamin (u góry strony - rzuca się w oczy), jest krótki i raczej łatwo zapoznać się z nim...
http://www.audio.com.pl/regulamin.php

Co do wyjaśnień:
np punkt 3 „Za pierwszych 10 - unikalnych - postów (zgodnych z ogólnym regulaminem forum) Użytkownik otrzyma gratis wybraną przez siebie płytę spośród "Płyt z najwyższej półki".” Zdaje się, że masz jeszcze trochę za mało takich postów. No i nie chodzi o to, by skopiować coś z wypowiedzi jednego użytkownika, dołożyć z drugiego i w ciągu 10 minut "wyprodukować" ile trzeba...

punkt 6 i 7 określa działy, które kwalifikują / nie kwalifikują się do tej akcji.

No i pojęcie „rzeczowy post” chyba też można łatwo zrozumieć - na pewno nie jest to jedno zdanie czy pytanie.

Pozdrawiam
PS. A tak serio - to chyba jeszcze nie masz na koncie żadnego "rzeczowego postu" icon_sad.gif Więc warto wreszcie zacząć!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale to chyba chodzi o co innego niż płyty za posty. To się chyba nazywa "Audiofilskie zajawki" czy jakoś tak. W tym temacie chyba ktoś już coś o tym wspominał. Umieściłem posta tu w temacie o płytach za posty, bo nie chciałem zakładać nowego. Lepiej napisać mało rzeczowy post, niż zakładać mało rzeczowy temat icon_wink.gif Regulamin tamtego konkursu czytałem.
PS. Naprawdę nie chcę być użyszkodnikiem, więc proszę nie atakować mnie. Z tym że czuję się oszukany to było tak pół serio, więc loooz.

EDIT: Chodzi o ta akcję http://audio.com.pl/index.php?page=mailing
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest teraz jasne ... icon_cool.gif
Płyty z serii "Audiofilskie Zajawki" były dokładane do miesięcznika AUDIO (od około roku), zazwyczaj było tam 6 utworów na jednej płycie.

Natomiast co do wysyłki - proponuję przypomnieć się Redakcji. icon_cool.gif
Niestety czasami wysyłane numery (czy płyty) giną po drodze icon_sad.gif

Pozdrawiam
PS. Napisałeś "Lepiej napisać mało rzeczowy post, niż zakładać mało rzeczowy temat " - nic dodać, nic ująć icon_mrgreen.gif Dobrze zrobiłeś, tylko jakoś za mało szczegółów podałeś we wcześniejszym poście i stąd całe zamieszanie icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś również dostałem płytę Audiofilskiej zajawki nr 2, za którą bardzo dziękuje. Szkoda tylko, że chodź płyta jest wczytywana to jedynie pierwszy utwór jest odtwarzany poprawnie..., reszta dzięki Poczcie Polskiej przeskakuje, zacina się itp icon_cry.gif

W sumie patrząc na jej stan (na zdjęciu) byłem zdziwiony, że w ogóle ruszyła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Ja otrzymalem wlasnie Ultimate Santana. Pudelko uszkodzone i niestety plyta tez. Nosnik co prawda nie jest polamany, ale pod swiatlo widac, ze plyta byla odksztalcona (tak jak wygniemy plastik i gdy wroci on do pierwotnej postaci, widoczne sa naprezenia, ktorym byl poddany). Ewidentnie zadzialal tutaj stempel icon_sad.gif

Probowalem zgrac plyte do FLAC (dla serw muzycznego) no i wyszlo szydlo z worka. Ostatnie 4 utwory - posiadaja tysiace bledow odczytu i synchronizacji:(

Nie rozumiem dlaczego redakcja nie zakupi wiekszych kopert. Umieszcza sie wtedy plyte mozliwe jak najglebiej koperty, a znaczki przyklejamy na skraju przeciwnej strony koperty. W takim przypadku unikamy uderzenia stempelka. Ja wlasnie w taki sposob wysylam plyty i z tego co mi wiadomo docieraly do adresata cale.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
No tak się jakoś złożyło. icon_smile.gif

Aby jednak nie wszystko było tak pięknie i słodko. Mimo dużej solidnej koperty na jednej z płyt tzn. Peter Gabriel - Big Blue Ball na jej tekturowym pudełku zauważyłem wgniecenie i pęknięcie narożnika plastikowej wkładki na płytę. W sumie drobiazg, ale po raz kolejny świadczy to o totalnej głupocie pracowników poczty polskiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...