Skocz do zawartości

plyty za posty


zlowik

Recommended Posts

Kaczorze!

Współczując - w ramach pocieszenia...

Cytat

(...)w charakterystycznym kształcie damskiej szpileczki D-kształtna. 



Mam nadzieję, że kształtna szpileczka była częścią kształtnej łydki, będącej wstępem do kształtnej reszty (vide fotka).

Co prawda marne to pocieszenie, ale nic innego dla Ciebie nie znalazłem!  icon_wink.gif

I jeszcze jedno - szpilka i łydka po złej stronie mocy były...





DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmmmm...
Bert- po zdjęciu sądząc (tym po lewej), to pewnie "Man in Black" - część 3...
Tylko ten mniejszy osobnik po prawej to był chyba u blacharza w ramach liftingu i nabył pewnych kręgłości icon_mrgreen.gif

Kaczor,
tak dokładnie opisałeś miejsce zbrodni, że nie widzę już szans na ułaskawienie ... icon_wink.gif No chyba że to ładna kobietka była i prawie do rany (lub czegoś innego) przyłóż icon_rolleyes.gif
A tak na poważnie??? to teraz na pocztę po przesyłki trzeba będzie z giwerą chodzić, parę razy człek wygarnie to szacunku nabiorą. I wtedy miła pani w szpilkach to będzie wdzięcznie na pustym (tzn. bez paczek) stole tańczyć, zamiast po przesyłkach pląsać i Kolegów denerwować. A jak wprawy nabierze to jeszcze przy rurze sobie dorobi. icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam
PS. Jak już przy blachach i rurach jesteśmy, to przypomniał mi się dowcip aktualny kilkanaście lat temu w ramach boomu na sprowadzanie uszkodzonych aut z zachodu:
Ściągnął sobie gość mercedesa, a właściwie to kupę złomu po mocnym wypadku. Oddał do zaprzyjaźnionego blacharza i czeka, kiedy będzie mógł odebrać gotowy samochód.
Po tygodniu dzwoni do niego blacharz mocno spanikowany i mówi:
- Panie, coś pan tu ściągnął??? Już trzeci raz klepię i za każdym razem zamiast merolka wychodzi mi przystanek autobusowy ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem kształtna ta łydka, przyznam:) Co do pań z poczty i ich zamierzonych ciosów, to panie owe mają całkiem pokaźne młoteczki, co by im się łatwiej i sprawniej uderzało. I dlatego płyty są tak tratowane. Ja w każdym razie wasze CD za posty opatulam od jakiegoś czasu tekturkami - skarg nie ma i oby tak dalej.

Pozdrawiam w dniu miłego święta!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W kwestii daty nie wiem, czy da się coś zrobić, ale przekażę. Uwaga rzeczywiście słuszna...

Witam Pani Olu,
w czerwcu jeszcze się nie udało zamieścić daty na płycie... icon_rolleyes.gif
Ale najważniejsze jest to, że bardzo ładnie wyszła płyta nr 6 "Audiofilskich Zajawek". To chyba pierwsza płyta utrzymana w podobnym stylu - w każdym razie taka, której mogę słuchać z przyjemnością parę razy bez przeskakiwania na kolejny utwór.
Zazwyczaj z płyty podobał mi się jeden-dwa utwory, a reszta stanowiła ciekawostkę i dawała możliwość posłuchania czego innego i nowego.

Cytat

Co do pań z poczty i ich zamierzonych ciosów, to panie owe mają całkiem pokaźne młoteczki, co by im się łatwiej i sprawniej uderzało.

Jakby dać paniom na poczcie "babę" zamiast mołoteczka, to pewnie przebiłyby się błyskawicznie o jedno piętro niżej, a płyty musiałyby być wysyłane w kasach pancernych...
Dla wyjaśnienia osobom bez doświadczeń harcerskich, budowlanych czy obozowo-żeglarskich: rzeczona "baba" to taki młoteczek na niezłych sterydach (waga jak kilof...). icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam
PS. Moja ocena "zajawkowej" płyty jest zapewne subiektywna, bo każdy słucha czegoś innego... icon_wink.gif Ale mogę uczciwie pochwalić wybór i nagranie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_mrgreen.gif
Ciekawe - moze po prostu poczta ma "uraz" do "Audio"?????? Wielokrotnie zamawialem plyty CD drogä pocztowä u röznych "dystrybutoröw"- nie bylo ani jednej usterki, opakowanie natomiast - dosc delikatne. W Niemczech plyty przychodzä bez zadnych zabezpieczen, w normalnych kopertach - usterek brak. Fakt faktem - oni stemplujä przesylki. Poczta Polska oszczedza na tuszu, stempel musi byc - trzeba wcisnäc koperte ruchem zdecydowanym zamaszystym prostym w blat 30-letniego biurka. No, chyba, ze to jeden ze sposoböw wymuszenia na kierownictwie nowych mebli. icon_mrgreen.gif

Co do "zajawek" - dzieki nim poznalem muzyke Lunatic Soul - jestem naprawde wdzieczny.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królom się nie odmawia:) Wiadomość o dacie przekazałam, ale takie zmiany to już z nową grafiką, czyli od stycznia mogłyby wejść, bo uwaga słuszna. A Audiofilskie czerwcowe są rzeczywiście ciekawe. Spodobał mi się wokal Jacqui Naylor, o Gabie Kulce mówić nie trza...nasz "Zajawkowy" twórca działa pełną parą.

A poczta? Taak...meblową teorię spiskową trzeba wziąć pod uwagę. Dziś spakowałam płyty w podwójne bąbelkowe koperty - zobaczymy jak panie poradzą sobie z takim zabezpieczeniem. Może go nie sforsują, choć to przecież kwestia odpowiedniej determinacji...

Miłego dnia:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj Jean Michel Jarrea i materiał naprawdę świetny, mam w domu jeszcze jakieś kasetowe nagranie i nie można powiedzieć, że remastering coś zepsuł, a brak jest szumów itd.
Niestety Poczta Polska dała mi o sobie znać. Do tej pory płyty przychodziły w nieruszonych (ewentualnie lekko uszkodzonych) opakowaniach, a dzisiaj jak wyjąłem płytkę (dwie koperty bąbelkowe) to myślałem, że coś zrobię panią od stempelków. Przez cały przód i tył pudełka idzie piękna rysa pęknięcia. Jedyne co mnie cieszy to, to że nośnik jest cały.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Olu dostałem wreszcie dzisiaj tak długo oczekiwane płytki ,Stacey Kent ,pudełko rozwalone w "drobny mak" ,po wyjęciu
nośnika ,który na szczęście ocalał ,jest tylko lekko ryśnięty ale od góry gdzie nie ma "zapisu" ,naliczyłem 11 kawałków ,które
były kiedyś pudełkiem .
Mariza ,nośnik w porządku ,pudełko do wymiany i to wszystko po mimo dość dobrego zapakowania obu płytek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

naliczyłem 11 kawałków ,które były kiedyś pudełkiem .



No, pełen "podziwu" jestem, 11 kawałków icon_surprised.gif
Trudno będzie pobić rekord, jeszcze bez unicestwienia nośnika.
Chyba trzeba nagrody za posty zmienić na ... małe kasetki metalowe zawierające w charakterze dodatku płytkę w środku.

Mariza pięknie śpiewa icon_smile.gif, mam jej koncert w Lizbonie na DVD, a miałem też przyjemność słuchać jej na żywo. "Meu Fado Meu" powalające i na płycie i na koncercie. Nie tylko to zresztą powalające icon_smile.gif
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marizy zazdroszczę. Mnie zauroczył za to koncert Lisy Gerard i Klausa Schulze...a raczej sama Lisa Gerard. Grali w bazylice na Kawęczyńskiej w Warszawie. Powiem szczerze, że czułam się jak nie w tym świecie. Lisa w długiej sukni wyglądała nierzeczywiście, zupełnie jakby przeniesiona z innego wymiaru. A do tego jej hipnotyzujący głos. Coś pięknego.

Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ciekawe czy DVD box też trzaśnie, w końcu elastyczniejszy materiał.


Trzaśnie, trzaśnie, nie musisz się bać o zdolność pań z PP. Ja dostałem DVD IRON MAIDEN - "Live after death" i opakowanie oczywiście naruszone. Co prawda mniej niż ostatni Jean Michel Jarre, ale i tak udało się strukturę naruszyć icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...