Skocz do zawartości

plyty za posty


zlowik

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja (odpukać) mam szczęście do Pań z poczty -> Stacey Kent, tak jak i poprzednie płytki , dotarła bez uszczerbków jakichkolwiek w czym największa chyba jednak zasługa Pani Oli i zapakowania w podwójne koperty.
Pani Olu, dziękuję i za troskliwe opakowanie i za pyszną muzyczkę, która właśnie umila mi dzisiejszy poranek icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

a czy można gdzieś podejrzeć ?

Przemek,
Pewnie nie - bo wtedy nie będzie to zaskoczenie...


Olu
Ale...
Allleeeeeeeeeeeeeeeeee...
Ale...
Allleeeeeeeeeeeeeeeeee jeszcze może zwiększyć liczbę płyt, spośród których można dokonać wyboru ... icon_wink.gif
A swoją drogą to dobry pomysł - i może moderatorzy też się załapią icon_wink.gif icon_arrow.gif icon_razz.gif
I tak już zupełnie dodatkowo icon_confused.gif czy mogłabyś napisać coś o tym (bo to akurat dobre miejsce i nawet czasami "łowcy p." tu wpadają icon_eek.gif , dopominając się czemu płyty jeszcze nie nadeszły), jakie posty się "nie łapią" i ogólnie jak pisać posty - bo czasami to już ręce bolą od poprawiania zbędnych cytatów i mnożących się jeden pod drugim postów które trzeba łączyć w jeden. O spamie czy trollowaniu nie wspomnę! icon_cry.gif

Pozdrawiam
PS. Długo oczekiwana chwila nadchodzi - bo już za tydzień mamy ASa 2009!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle wyłącznie o sobie, ale i również o tych całkiem nowych i ciekawych tytułach znajdujących się i mających się znaleźć w zakładce "Płyty za posty"...  icon_twisted.gif

Dlatego proponuję zmianę regulaminu i zmniejszenie limitu postów uprawniających do otrzymanie nowych płyt. 

Sto postów to naprawdę OGROMNA ilość (za wyjątkiem najkreatywniejszych oczywiście - kolegi Pacia i RoRo  icon_cool.gif )

Łowca Płyt  icon_mrgreen.gif   icon_mrgreen.gif   icon_mrgreen.gif

PS. Ola_Be po przeczytaniu mojej propozycji czym predzej nabędzie lalkę Voodoo, w którą będzie wbijać niezliczoną ilość szpilek - bo przecież to ona (szacun!!!) pakuje nasze promocyjne płyty  icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany ilości postów się nie wypowiadam, ale myślę, że możnaby wprowadzić pewne zmiany w regulaminie. Przyszło mi do głowy, że moglibyśmy zapisywać sobie (na dysku; choćby w notatniku) posty, w których udzielamy pomocy i konstruktywnie odpowiadamy, a później dołączać (w formie linku i nr. postu) do mail'a z adresem i tytułem wybranej płyty. Uprościłoby to znacznie weryfikację zgłoszeń przez redakcję, a chyba nie jest dla nas problemem po napisaniu posta wrzucić sobie adres (URL) do notatnika icon_wink.gif

Podyskutujmy, na pewno do czegoś konstruktywnego możemy w ten sposób dojść, a to wyjdzie wszystkim na dobre (redakacja nie będzie oddawała za nic, a nam może obnizy sie próg). Czekam na opinie icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Dlatego proponuję zmianę regulaminu i zmniejszenie limitu postów uprawniających do otrzymanie nowych płyt. 


Już gdzieś o tym wspomniałem kiedyś, ale tak jak mówisz ... masz całkowitą rację, zmiana na 50 (lub 100) rzeczowych postów to zdecydowanie lepszy wyznacznik.


Albo... zmiana zasad i odwrócenie regulaminu - najpierw 100 postów, potem 50, następnie 20, al fine  icon_mrgreen.gif


Przy okazji to ukróci poczynania nieustraszonych łowców płyt.  icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
'a jak ! icon_twisted.gif

Niestety wg licznika postow daleko jeszcze, do ewentualnego ubiegania sie o to wydanie.
Watki w ktorych zwyklem brac udzial, troche przycichly, wiec zapewne troche jeszcze poczekam.
Niestety, a moze "stety" icon_wink.gif nie mam zwyczaju brac udzial w dyskusji na tematy w ktorych nie mam
wiedzy/doswiadczenia, staram sie nie gdybac icon_smile.gif. Niektorzy na tym forum maja do tego dar, licznik
postow rosnie w imponujacy sposob icon_wink.gif Podziwiam, podziwiam ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...