Skocz do zawartości

plyty za posty


zlowik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jakiś czas temu rzeczywiście płyty były przyznawane za każdych 50 postów, jednakże 8 października 2007 zmieniliśmy zasady. Wszystko zostało opisane w regulaminie (bardzo proszę się z nim zapoznać, nie jest długi icon_wink.gif ):

http://audio.com.pl/regulamin.php


W razie wszelkich wątpliwości i pytań proszę pisać na krostalska@audio.com.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Napisalem juz 2 maile (krostalska@audio.com.pl) z pytaniem czy przysluguje mi plyta z oferowanej promocji, niestety bez odzewu :/

pozdr
hybryd




Odpisze na pewno, nic nie bój icon_wink.gif
Z tego co mnie słuchy doszły, wysyłka powinna pójść na początku przyszłego tygodnia icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialbym bardzo podziekowac za plytke (Lazy hours). Po pierwszym odsluchu wiem, ze czesto bedzie goscila w odtwarzaczu. Bylem sceptycznie nastawiony do takich chilloutowych boxow, ale ten milo mnie zaskoczyl. Szczegolnie jakosc realizacji jak na takie nagrania bardzo dobra.

Mam mala uwage. NIe wiem w jakim stanie docieraja plyty do innych forumowiczow, ale mojej plytce trafil sie maly wypadek. Naszczescie sam nosnik nie uszkodzony. Digipack lekko zgnieciony (tu maly problem), poza tym pudelko pekniete.

Nie jest to problemem, ale komus moze sie trafic gorzej - mam na mysli uszkodzenie nosnika.
Uszkodzenia najprawdopodobniej nie wynikaja z samego transportu, a raczej od potraktowania "mlotkiem-pieczatka" przez Pania na poczcie. Zupelnie nie zwracaja na to uwagi. Przy takim uderzeniu plyta w proch, jak "dobrze" trafi.
Dlatego tez prosilbym o zwrocenie uwagi Paniom na poczcie lub lepsze zabezpieczenie paczek, szkoda naszych plytek :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj dostałem Joss Stone za co bardzo dziękuję Redakcji /Pani Kasi/.
Wydawało mi się ,że to nazwisko nic mi nie "mówi" /pamięć już nie ta/ ale po wysłuchaniu
kilku utworów wiedziałem z kim mam do czynienia.
Nie miałem żadnej jej płyty a wydała trzy ale mam kilka jej nagrań na różnych składankach
m.in. na Smooth Jazz Cafe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że gusta muzyczne mamy podobne, gdyż w drodze do mnie powinny już jechać płytki Joss Stone i Lazy hours. Zawartość płytek już wstępnie odsłuchiwałem i wiem, że nie będę żałował ich wyboru.
Jak do tej pory, przesyłki docierały do mnie w nienaruszonym stanie, ale to już zasługa pocztowców, bo równie dobrze, mogliby roztrzaskać zawartość paczki jakąś ciężką przesyłką.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów icon_smile.gif

Cieszę się, że zadowoleni z muzyki i że płytki dotarły.

hybyrd83 - przykro mi z powodu uszkodzenia, ale to już nie nasza wina, od nas wychodzą "nówki - sztuki". Nie posiadamy niestety innych opakowań, ale może zaczniemy nalepiać jakieś naklejki ostrzegawcze..?


czy58y - płytki dla Ciebie i innych osób które jeszcze ich nie otrzymały info, że wyjdą z redakcji najprawdopodobniej jutro.

Mam nadzieje, że jeszcze coś przykuje Waszą uwagę wśród tych płytek, zapraszam gorąco do pisania i wybierania icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja z całego serca dołączam się do podziękowań!
Droga Redakcjo, droga pani Kasiu!
Jestem zobowiązany!!!
Ps.
Chyba tym razem rzeczywiście trafiliśmy na pracownicę poczty o sile niedźwiedzia i budowie odpowiedniej dla bułgarskiej reprezentacji w podnoszeniu ciężarów... icon_biggrin.gif
Z tym, że ja miałem więcej szczęścia - na opakowaniu płytki jedynie małe pęknięcie...
Muzyka doskonała, czego dam wyraz w innym temacie...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...