Skocz do zawartości

plyty za posty


zlowik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
Dziś w doskonałej kondycji przyszła do mnie płytka SACD/CD: CHOPIN ,,Songs" w wspaniałej obsadzie: Iwona Sobotka (sopran), Artur Ruciński (baryton), a na fortepianie gra Ewa Pobłocka. Ktokolwiek ma szacunek do twórczości Fryderyka Chopina, powinien kupić sobie te wydanie. Jego utwory w połączeniu z pięknymi głosami nabieraja jakby innego wymiaru i są bardziej przystępne dla szerszego grona słuchaczy. Nie jestem zagorzałym fanem F. Chopina, ale z przyjemnością przesłuchałem dziś całą zawartość 20 utworów. I na pewno będą powtórki icon_smile.gif. Płytę wytłoczyło SONY Austria i w złocie!!!

Dziękuje cacy_oli za szybkie zrealizowanie mojego zamówienia icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif oraz za pieczołowicie zapakowane pudełko icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hehe:) W każdym razie DVD będzie na Ciebie czekało ze specjalnymi pozdrowieniami od pani redaktor. Możesz więc spać spokojnie icon_mrgreen.gif




Powoli dobijam do kolejnej pelnej setki postow.

Olu czy moge liczyc jeszcze na DVD Mozdzera ? Obecnie nie jest juz dostepne w "plyty za posty" icon_sad.gif
Ostatnio na Facebooku - oficjalny profil "Audio", byla mozliwosc wygrania tego wydania w konkursie.
Niestety, mnie sie nie udalo. Czy jest jeszcze szansa na otrzymanie tego wydania z tytulu "plyty za posty" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hybryd83, nie zdążyłam zajrzeć na forum, a już maila Ci wysłałam:) Moźdżer powinien trafić w me ręce jutro, zatem szybciutko do Ciebie dotrze. Ciszę się, że inne płyty również trafiły do odpowiednich rąk - nie zawsze się to zdarza:)
Radi73 - staram się!! icon_smile.gificon_smile.gif
Fono Master - czekam na recenzjęicon_smile.gif Sama jestem ciekawa tej płyty.

Pozdrowienia dla wszystkich!
Ola
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
Nie tylko śniegu brak (chociaż cieszy mnie, gdy nie muszę męczyć się 10 minut przy skrobaniu samochodu)!

Mamy też kiepską (?) zimę bez płyt ...
o ile mi wiadomo, to akcja "Płyty za Posty" skończyła się razem z Mikołajkami.
Co prawda Mikołajki (i prezenty na wigilię...) będa za jakiejś 11 miesięcy, ale czy będzie kiedyś akcja w stylu PzP to nie wiem icon_question.gif

Dla płytolubnych istot icon_wink.gif zostaje więc teraz udział w konkursach - bo zdaje się, że co jakiś czas szanowna Redakcja ma takie niespodzianki, przygotowane dl auczestników Forum.


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...