Skocz do zawartości

yamaha rx 461 + s661 POMOCY !!!!


ermaker

Recommended Posts

Drodzy przyjaciele !!!!
Wracając do mojego postu dot. doboru DVD zdecydowałem sie na Yamaszke S 661 (moj amp RX-461 głosnki Koda 860 TV LG 37LH3000) Wpadlem na genialny pomysł i postanowiłem pozyczyc od znajomego model nizszy DVD czyli S661 zeby zapodac i sprawdzic jak hula ;-0 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii niestety mam problem którego zadne forum nie rozwiaze........
Podczas podłaczania "przypadkiem" okazało sie iz moj amp pomimo iz pan w sklepie obiecywal ze posiada HDMI ma ale niestety nie przysyla do ampa dziwieku ;--( podobno ten typ tak ma bo stary jakis jest czy cos..... wiec podlaczylem dvd do tv kablem HDMI a dziwiek z dvd coaxialem do amplitunera ...... i tu zaczyna sie jazda ...... bo dzieku po prostu nie ma ;-( tzn w momencie gdy przelacze TV na tryb hdmi od razu rozlacza sie dziwiek z dvd do ampa (coaxial sie wylacza ;-() nie wiem dlaczego tak jest ale gdzy przelacze np na kablowke to dziek powraca ........ BŁAGAM PROSZE O JAKIES WSKAZÓWKI BO JUZ NAPRAWDE PRZESTAJE WIERZYC W SIEBIE '-) Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po pierwsze model Yamaha RX-461 nie ma żadnego gniazda typu: HDMI!!! Mają go modele nowsze, czyli RX-465 oraz RX-467. Ale to nie jest w Twoim problemie istotne, choć to fakt!!! Problem jest dość dziwny, bo gniazda HDMI i DIGITAL nie powinny aż tak na siebie wpływać. Proponuje w ustawieniach odtwarzacza Yamaha DVD-S661 AUDIO SETUP PAGE: w pozycji HDMI AUDIO utawić na off. I przy okazji sprawdzić jakie ustawienia mają gniazda DIGITAL OUT... Swoją drogą to pierwszy raz spotykam się z takim problemem, żeby ustawienia HDMI miały wpływ na inne wyjścia...? W moim odtwarzaczu PIONEER DV-LX50 nie mam takich stresów icon_wink.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie icon_wink.gif otóż Yamaha RX 641 ma HDMI icon_wink.gif własnie patrze na nią icon_wink.gif lecz podobno idzie tylko wizja icon_wink.gif ale nie o tym wydaje mi sie iz jest to wina DVD i polaczenia rownoleglego HDMI i coaxial.. mozliwe aby nawzajem sie wykluczly bo na to wyglada .. gdy np wylacze TV to dzwiek natychmiastowo sie pojawia ..... stad moje pytanie czy faktycznie to mozliwe ???? Pozdrawiam i zgóry dziekuje za wszelkie odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja czegoś nie rozmumiem, bazuje na informacji ze strony YAMAHY i tam znalazlem to:

http://www.yamaha.com/yec/products/product...;DETYP=RELATION

Ale co do odtwarzacza DVD, to dziwna sprawa z tym HDMI...??? Jeśli ten model tak ma, to traktowałbym to jak jego wadę i raczej nie kupował!!! Chyba, że to wada tylko tego egzemplarza...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...