Skocz do zawartości

Głośniki do amplitunera ONKYO TX-SR307


pawelend

Recommended Posts

Witam
Posiadam kino domowe
Amplituner ONKYO TX-SR307
Blue ray DV-BD507
Głośniki TREND700
Chciałem wymienić Głośniki na lepsze.Mam do wydania 2000zł.Słucham muzyki dance,techno ,czasami oglądam filmy.Nie jestem zadowolony ze słuchania muzyki w tym kinie. W sklepie audio powiedzieli że ten
amplituner do niczego się nie nadaje tak samo reszta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno chcieliby żebyś sprzedał wszystko, później troszkę dołożył, a oni już by Ci stworzyli ,,idealne kino domowe". Heh... ręce opadają icon_sad.gif. Co do nowych kolumn, to mogą sporo zmienić, ale nie zawsze na lepsze... Musisz posłuchać kilku, najlepiej wielu zestawów i na swoim ONKYO TX-SR307!!! Proponuje rozejrzeć się za sklepem, który ma największy wybór i możliwość odsłuchu. Myślę że do 2000 zł znajdziesz sporo ciekawych kolumn icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif. Pytanie tylko co ze starymi -> allegro...? Wypadałoby najpierw je sprzedać, może coś do w/w sumki dołożyć???

Czas na troszkę propozycji do posłuchania:

Jamo S 606 Hcs 3 = 1600 zł
Wharfedale DIAMOND 9 HCP = 1895 zł

Lub wymiana tylko głośników głownych: L, C, R, tyły można zostawić stare. I masz takie propozycje:

Kef C5 = 1450 zł + centralny KEF C 6 LCR = 600 zł RAZEM = 2050 ZŁ
Wharfedale Diamond 10.6 = 1440 zł + centralny Wharfedale Diamond 10 CS = 565 zł RAZEM = 2005 ZŁ
Mission M34i = 1340 zł + centralny Mission M3C2i = 700 zł RAZEM = 2040 ZŁ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...