Skocz do zawartości

JAKIE SŁUCHAWKI DO MUZYKI ?!


Recommended Posts

Witajcie!
Przepraszam jeśli piszę w złym temacie ale jestem nowy.
Przejdźmy do rzeczy, otóż potrzebuję dobrych słuchawek do słuchania muzyki, od słuchawek oczekuję tego by GRAŁY BARDZO ŁADNIE I CZYSTO TAK ŻEBY CIARY PO CIELE ŁAZIŁY ;P he he .
Zastanawiam się nad wyborem :
SENNHEISER HD 380 PRO
SŁUCHAWKI AKG K 530
SENNHEISER HD 595
AKG K-142HD
Przypomnę, że słucham każdego gatunku muzyki z większym nakładem na House.
Proszę o rady w wyżej wymienionych modelach.
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Akg a Sennheisery które wymieniłeś to kompletnie inne granie , jeżeli house jest priorytetem to wyłącznie Hd380pro ,ewentualnie Hd595, w Akg zabraknie Ci podstawy basowej, poza tym Senki łatwiej napędzić niż ciche Akg,sam mam 380 i jeżeli zaakceptujesz lekką osłabioną górę pasma to ... reszta jest słuchaniem , pamiętaj też że te słuchawki o wiele lepiej zagrają z jeśli dostaną dobre źródło, u mnie różnica między wzmakiem słuchawkowym a SB2 audigy jest kolosalna,o 380 pro sporo możesz wyczytać na necie .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
podpinam się pod temat. Poszukuję słuchawek głownie do:
1. muzyki (głownie filmowa i rockowa) oraz do
2. grania i filmów

Posiadam Xonara D2/PM i po doinstalowaniu sterów od asio mogę w locie w Foobarze (secret rabbit code) konwertować na 192KHz, nie wiem na ile to się ma do prawdy ale brzmi fajnie. Jestem w tej chwili skazany na wieżę Hi-fi oraz AERO 5.1 (które nie są takie złe wbrew pozorom, poza faktem że zaczynają mi się łamać kabelki) i poszukuję słuchawek.
Jakich konkretnie, zastanawiałem się nad kolejnymi surround ale z tego co widzę to nie ma sensu zwłaszcza, że wszystkie są pod usb. Zostają więc stereo.
Co polecacie panie/panowie? Cena o ile nie będzie wynosiła pierdyliona zł to jest teoretycznie bez różnicy. tzn nie chciałbym wydawać więcej niż 700zł ;]
z góry dzięki, Szymon

ps: nosze okulary i od AERO robią mi się wgniecenia od zauszników - za uszami icon_wink.gif - i to trochę boli.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...