Skocz do zawartości

[1500zł] Nowe kolumny


tomek5577

Recommended Posts

Witam,
Szukam nowych kolumn do maks. 1500zł.
Mój wzmak to Harman/Kardon HK6150.
Pokój to 15m2, może za jakiś czas będzie to 25m2.
Czasem lubie głośniej posłuchać, ale bez przesady.
Słucham rocka i reggae.
W tym budżecie muszą zmieścić się też kable proporcjonalne do możliwości sprzętu.
Potrzebuję też kabel RCA (może być poza budżetem) do połączenia CD- teraz używam jakiegoś za 5zł z marketu.

Nie mam zdania czy mają to być podłogówki, czy monitory. Mają po prostu dobrze grać.
Mój typ to Wharfedale Diamond 10.4
http://allegro.pl/wharfedale-diamond-10-4-...1267279491.html

Kolumny muszą być nowe- niestety jestem estetą icon_razz.gif

Proszę o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Twój typ jest ok., warto jednak posłuchać go przed zakupem!!! To stwierdzenie dotyczy w zasadzie wszystkich propozycji icon_smile.gif. Do kolekcji dorzuciłbym jeszcze:
Kef C5 - tego modelu nie znam, ale producent klasowy, więc nie powinno być rozczarowań icon_smile.gif.
Wharfedale Diamond 9.5 - co prawda starsza seria, ale sprawdzona - kolega je ma i sprawują się wyśmienicie właśnie w Twoich gatunkach!!!
Wharfedale Diamond 10.6 - podobne do modelu 10.5, jednak bazują na znacznie większych głośnikach niskośredniotonowych - dźwięk powininien być potężniejszy i bardziej swobodny...
Mission M34i - też sprawdzony producent i konstrukcja - dźwięk czytelny i dość uniwersalny...

Należałoby tylko ich wszystkich wcześniej posłuchać icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...