Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz_pro

Subwoofer Samochodowy

Recommended Posts

nowy , 11m2 , wzmak HARMAN KARDON PM-650 VXI

ten jamo zbiera same dobre opinie ^^

ogólnie planuję sprzedać moje wharfedale diamond 8.4 , kupić suba i jakieś monitory na biurko (bo w końcu sub daje tylko bas icon_biggrin.gif )

jednak kupię zupełnie co innego , byłem dziś u wujka kolego który ma JBL XL 1000 (już ich nie produkują , chyba to była jakaś limitowana edycja ) grały w 6m2 xD i mnie zatkało !!!!!!!! w życiu nie słyszałem takiego basu !!!! w dodatku ma to podłączone pod jakiś stary wzmak philipsa , zintegrowaną kartę dźwiękową w kompie i ma jakieś gówniane kable do nich , opchnie mi je za 900 zł icon_biggrin.gif tylko jedna membrama jest do wymiany (koszt ok. 40 zł ? ) i JAZDA icon_biggrin.gif

chodzi o samą membramę (nie wiem ile dokładnie to będzie kosztować bo jego wujek się tym zajmie ) , nie głośnik

ps. może masz jakieś info kiedy te głośniki były produkowane itd ?

Po prostu przypadkowo grają w takim pomieszczeniu gdzie niskie tony ulegają osłabieniu. W innym nawet sporo większym mogą być nieprzyjemnie podbite. Ja miałem swój zestaw w 13 i 20 m2. W mniejszym pomieszczeniu ciągle brakowało mi basu. W większym mimo, że kolumny stoją dwa razy dalej od tylnej ściany i trzy razy dalej od bocznych, niskich tonów jest nawet za dużo.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować