Skocz do zawartości

Jakie dobre glosniki do kompa/Tv ? Pomocy!?!


Recommended Posts

Witam prosze o pomoc w wyborze glosnikow ktore maja mi sluzyc glownie komputer (muzyka film) nie ukrywam ze fajnie by bylo jakbym mogl je rowniez podpiac do TV czy konsoli PS3 Troszke juz poczytalem i wybralem kilka modeli z ktorych cos chcialbym wybrac Nie wszystko mialem okazje posluchac wiec prosba do Was o pomoc Zalezy mi na dobrym dzwieku ale rowniez chcialbym je czasami podkrecic gdyz lubie glosno posluchac wiec moc tez jest wazna Oto co wpadlo mi w oko po czytaniu komentarzy itd:

- Microlab solo 7c - bardzo duzo ludzi pisalo ze graja naprawde swietnie
- Geniusy - ale troszke mi sie ich wyglad nie podoba wiec raczej i tak odpadna no chyba ze ktos mnie przekona icon_smile.gif
- Creative Gigaworks T3 - mialem okazje posluchac w media - sa naprawde ciekawe jak uwazacie??
- Logitech Z5500 - to jest 5.1 ale mi to troszke bez roznicy aczkolwiek wole 2.1 tu patrzylem przyznam sie na moc icon_smile.gif no i walic to wala ale czy dzwiek jest super...
- Bose Companion 5 - Klasa sama w sobie ale jak ich posluchalem fakt dzwiek super ale jakos brakowalo mi basu icon_sad.gif
- AltecLansing MX-6021 - nie slyszalem sporo czytalem(ale bardziej technicznie bo malo tego na forach czy gdzies) tylko ale moj faworyt ladny wyglad nie duze 200 RMS moge podpiac do wszystkiego praktycznie no i tez chyba gorna polka no ale ten mankament najwiekszy ze nie slyszalem icon_sad.gif(( wiec tu prosze zwrocic szczegolna uwage jezeli ktos slyszal to prosze o opinie - Wielkie dzieki !!!

To na tyle troszke sie rozpisalem moze za duzo ale wole tak niz zero info Wiec mysle ze glownie na tych modelach mialbym sie skupic ale jezeli ktos podsunie mi jakies lepsze pomysly to z wielka checia zerkne i sie zastanowie za co z gory dziekuje rowniez
Dziekuje wszystkim za pomoc Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 7c szykuj spore pomieszczenie z możliwością dobrego ustawienia - i jak ich z głową nie ustawisz tak możesz być rozczarowany
T3 - tu juz inna filozofia zestaw 2.1
Logitech Z5500 - słyszałem, jako kino dla mało wymagających to ok, bas kiepski buczące kloc bez ładu i składu.

Wieszość to możliwość ustawienia danego zestawu..a to jak by nie było połowa sukcesu!:)


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...