Skocz do zawartości

zakup kina domowego - BOSE??


perezuw

Recommended Posts

Cytat

Cytat

Chyba źle odczytałeś mój post. Nie krytykuję Bose, że jest sprzętem typowo audiofilskim dla prawdziwych koneserów dobrego odsłuchu. Nie mniej w pomieszczeniu, które trzęsie się od wybracji spowodowanych przejeżdżającymi TIRami nie ma sensu instalować sprzętu za kilka tysięcy złotych.


Owszem ale nadal nie wiem skąd twierdzisz,ze knajpa jest przy ulicy z tirami icon_smile.gif
Knajpa - to nie oznacza pijalnia czy budka z piwem to dość spory lokal.
Kończąc temat nie ma co wyrokować - jak nie zna się stanu rzeczy!



OK ... kończąc dyskusję nie mającą związku z tematem lecz z zainstalowaniem głośników Bose ...

Już wiem skąd to niedomówienie - Ty mówisz o swojej knajpie a ja nadal pozostałem przy McDonaldzie z systemem nagłośnienia Bose ... skąd wiem i skąd znam realia tego lokalu ?!?! Przechodzę koło niego praktycznie codziennie icon_smile.gif TIRów jest dość dużo, ruchliwa ulica itp ...

O opisanym przez Ciebie lokalu oczywiście, że nic nie wiem więc zupełnie się nie wypowiadam i nie podejmuję tematu.


Wracając do tematu ... jak już zgrasz cały sprzęt, powiedz jak odbiór icon_smile.gif wg mnie powinieneś być zadowolony lecz każdy ma inne oczekiwania. Jeśli masz możliwość idź do sklepu i sprawdż głośniki najlepiej na wybranym przez Ciebie wzmacniaczu.

Odnośnie dużych sklepów typu "NIE DLA IDIOTÓW" - swój sprzęt zakupiłem właśnie w takich sklepach, czekałem na tego typu promocje. Udało się dość tanio kupić nie mniej zaliczkę na sprzęt można było wpłacić dopiero w trakcie trwania promocji a czasem promocyjnie można było zakupić tylko za gotówkę. Tak więc polecam się za wczasu dowiedzieć bo każdy sklep rządzi się własnymi prawami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam,
W weeendbyłem na odsluchu głośników Harman Kardon HKTS 11 ... i brzmiały naprawdę bardzo rzyjemnie więc wydaje mi się, że z głośnikami Harman Kardon HKTS 20 lub 30 powinno być jeszcze lepiej (wkońcu wyższe modele).Niestety nie udało mi się posuchać tyh głośników w zestawieniu z Mrantzem tylko na tymśz modeli HK...i tutajtyko moja maa obawa..niestety bardzo żłuje również że nigdzie nie udąło mi posłuchać HK BDS 800
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wtam,
W weeendbyłem na odsluchu głośników Harman Kardon HKTS 11 ... i brzmiały naprawdę bardzo rzyjemnie więc wydaje mi się, że z głośnikami Harman Kardon HKTS 20 lub 30 powinno być jeszcze lepiej (wkońcu wyższe modele).Niestety nie udało mi się posuchać tyh głośników w zestawieniu z Mrantzem tylko na tymśz modeli HK...i tutajtyko moja maa obawa..niestety bardzo żłuje również że nigdzie nie udąło mi posłuchać HK BDS 800


Stoi na półce w Saturnie w Arkadii ale niekoniecznie musisz mieć blisko do Warszawy icon_wink.gif

Gra przyzwoicie chociaż ciężko posłuchać czegoś w otwartej przestrzeni, gdy z ogólnych głośników w sklepie leci muzyka i do tego co chwila puszczają jakieś reklamy icon_wink.gif

Niestety, Saturn jako jeden z nielicznych nie ma sali odsłuchowej ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...