Skocz do zawartości

jakie kino wybrać


mariorodrigez

Recommended Posts

Witam,

chciałbym kupić jakieś kino domowe.
Jestem w tym zielony dlatego proszę o pomoc.

Mam kawalerkę więc możliwości gabarytowe nie są za duże i tak na początek myślałem o czymś takim http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...CFUQF3godfmzRLw nie koniecznie musi być z 3d ale blu-ray już by sie przydał.

Wiem że nie jest to profesjonalny sprzęt więc nie negujcie mnie za to.

dysponuję kwotą 1500zł (już max 1.700)

dzięki z góry za podpowiedzi i opinie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Według mnie za używki jak kolega podpowiada to ja bym sie nie chytał bo różnie z tym może być,taka prawda.Co do kina domowego to za tą kwote to tylko takie jak z powyzszych podpowiedzi które dostałeś.Po pierwsze,audiofilem nie jesteś,a jeśli nawet to po drugie trzyma cie budżet na bardziej profesjonalny sprzęt,po trzecie,sam jak wspomniałeś mieszkasz w kawalerce,więc metraż też cie nie puszcza.Taki Panasonic SC-BT330EK czy Samsung HT-C5900 3D i tym podobne w zupełności cię zadowoli i wystarczy.Wbrew pozorom takie komplety bardzo ładnie grają i dla zwykłego zjadacza chleba brzmia swietnie. Design sam musisz wybrać bo to jest kwestja indywidualna i nikt ci w tym nie pomoże,to jest tak jak z samochodami.Jeden lubi merce drugi bmw.A czy wybieżesz pioneera panasonika czy sony w tym przedziale cenowym to nie ma znaczenia bo dzwięk bedzie bardzooo podobny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...