Skocz do zawartości

Music Hall a25.2 - dobór głośników 1,5 tyś


tentypborus

Recommended Posts

Zdecydowałem się jednak na wzmacniacz stereo, kiedyś jak stane na nogi, to rozbuduje sprzęt o kino. Wychaczyłem mało popularny, jednak artykuły i testy na jego temat mnie przekonały - Music Hall a25.2. Teraz szukam kolumn, budżet to jakieś 1-1,5tyś. Myśle o podstawkowych monitorach audio, br2, ew jak się trafi okazja to bx2, rx2. Mam mało ustawne pomieszczenie i pomyslałem że owe kolumienki umieściłbym na uchwycie ściennym, ale już ktoś mnie zrugał że są za cieżkie do tego typu montażu. Może macie jakieś propozycje poza monitor audio do tego wzmacniacza, interesuje mnie ciepłe brzmienie, ze sporym bassem. Muzyka Jazz, Hip-hop, z góry dziekuję za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budzecie miescisz sie praktycznie rowniez w Acoustic Energy Aelite 2 . Moim zdaniem jedne z najlepszych monitorkow do 3 tys. Bas genialny jak na podstawkowca a gora aksamitna - nie ostra. W przypaku Monitor Audio czasami wyostrzenia sa spore niestety icon_sad.gif b&W to tez dobry pomysl - bardzo fajny balans tonalny .

Co do MA BX2 to spokonie mozesz to kupic za 1100zl - w razie czego pisz na priv to pomoge . Nie mniej uwazam ze zarowno Aelite 2 jak i B&W to o klase lepsze glosniki .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Monitorów w tej cenie jest kilka, niemniej jednak oscylują one około tej kwoty.
A temat podłogówek skoro nie masz miejsca na ustawienie monitorów to jak ustawisz podłogówki które w ogóle z natury potrzebuje dużo więcej luzu ?



Miejsce się znajdzie, ale czy to będzie odpowiednia przestrzeń, aby optymalnie zagrały to nie wiem. Mam trzy częściowy zestaw mebli: Komoda, pomiędzy stolik RTV i witryna, między poszczególnymi elementami mebli są przestrzenie o wymiarach szer. 25-35cm, głębokość 50-55cm. Stąd moje obawy czy kolumny z bass-reflexem z tyłu nie będą stłumione małą przestrzenią. Dlatego szukam optymalnego rozwiązania, mam niezły mętlik, pomóżcie, z góry dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...