Skocz do zawartości

emat skierowany do posiadaczy głośników : eltax liberty 3+


lukasz_pro

Recommended Posts

Witam serdecznie , jak już zauważyliście temat jest skierowany do posiadaczy głośników http://www.eltax.com/show_product/index.php?newsid=4020 , jestem zmuszony zmienić moje wharfedale diamond 8.4 na jakieś kolumny podstawkowe (pokój 11m2) a konkretnie to 4.30 metra długości oraz 2.70 metra szerokości. co do wzmacniacza to głośniki będą pracowały z HARMAN KARDON PM-650 VXI

i teraz pytania o których mówiłem :

-ile kosztują głośniki ? chodzi mi konkretnie o sklepy internetowe poza allegro bo chwilowo nie mam do niego dostępu , oczywiście żeby cena była jak najlepsza

-czy naprawdę mają TAK DOBRY bas jak na kolumny podstawkowe ?

-czy do mojego pomieszczenia będą dobre ? chce mieć mocny , niski , dynamiczny bass

z góry będę wdzięczny za wszelkie porady , pozdrawiam icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiętość cen jest od 1000zł za sztukę (możesz uznać za cenę wyjściową) do 13 tyś za sztukę na tym możesz zakończyć poszukiwania
Sklepów jest cała masa i co chwila potrafią robić promo - nie ma czegoś takiego (o ile się nie mylę - jak "najtańszy" sklep")

o co chodzi z tym stwierdzeniem
Cytat

-czy naprawdę mają TAK DOBRY bas jak na kolumny podstawkowe ?



bas z monitorów jest innego kalibru - i nie ma co się spodziewać mocnego niskiego i miękkiego basu. Sama fora monitorów jest ukształtowana pod pod inną filozofię grania i odbioru przez słuchacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...