Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Redakcja AUDIO

Nowa płyta Moniki Brodki

26 postów w tym temacie
No i trafiła nam się kolejna przemiana - może nie wizualna jak Chylińskiej, ale muzyczna. Jestem zaskoczona! Słucham Grandy od wczoraj na okrągło i nasłuchać się nie mogę. Jak już pisałam na Fb - czuć Kasię Nosowską i ostatniego Hey`a ale zacnie to korzystać z takich wzorów:) A 'Saute' podoba mi się najbardziej.

A podoba się. Nie sądziłem, że aż tak fajną płytę nagra. I nie ma co tu porównywać Brodki do kiczowatej Chyli.

Mi podoba się bardzo, nawet byłam na jej koncercie promującą tą płytę.

Płyta fajna, ale szybko się nudzi po za pierwszym odsłuchaniem już niczym nie zaskakuje. Ogólnie na plus szczególnie, że Brodka to produkt Idola.

ja też byłam zafascynowana Grandą icon_smile.gif ale moim zdaniem obecnie brodke przebija 100% mela Koteluk icon_smile.gif

Byłem niedawno na kameralnym koncercie Meli w Kielcach. Wcześniej na większym.
Koteluk jest specyficzna, ale ciekawa. Z Brodką nie ma chyba co porównywać. Jest po prostu inna.
A płyta Granda jest moim zdaniem świetna.
Choć osobiście, to lubię słuchać Marii Peszek. Bardzo mi odpowiadają takie skojarzanki słowno muzyczne.
Zaskakiwać lubi też wizualnie, bo na jednym z koncertów, w których uczestniczyłem zdjęła dół i została w samych majtkach.
Ale na pewno nie dlatego zapadła mi w pamięć icon_wink.gif

Tylko tyle masz do powiedzenia jak na początek swoje kariery na forum?
Żenujące.

Jak to się mówi (pisze). Powiedział(a) co wiedział(a). icon_mrgreen.gif

Takk to świetna płyta, lekko zwariowana rzec można icon_smile.gif i ta wisienka na torcie w postaci utworu po francusku. Kompletna płyta

Pewnie dziewczyna xD Ja tam cos nie moge sie przekonac do tej brodki, ale co kto lubi icon_wink.gif

Niestety wątek jest wylęgarnią spamerskich wpisów i wydumanych wpisów jednopostowców.
Jeśli się będą nadal pojawiać tego typu wpisy zostanie on zamknięty.

Usunięty został dziś wpis kolejnego spamera z reklamą w stopce.
Jednocześnie będę wnioskował o usunięcie kont zawierających reklamy w profilach.

Dla jej fanów może być wartym uwagi to że Panienka Brodka od dwóch tygodni ma audycję w Trójce, w piątki od 22.00 do 23.00: "Smętny i odmęty.", czy jakoś tak. Prezentuje inspiracje muzyczne.

Mnie się podoba ta zmiana, ale jakoś też nie mogę się do Brodki przekonać icon_wink.gif Poza tym miałam okazje być na jakimś koncercie i nie dość, że była spóźniona, to koncert też bez szału.

Skoro zabrałem tu głos wypada mi napisać, że zdarzyło mi się posłuchać kilku audycji Moniki Brodki w Trójce, może nie całych. Na pewno jej fani znajdą tu coś dla siebie. Przedstawia nieoczywistych artystów z różnych okresów (mi często nie znanych), a za bilet na jej program nie trzeba płacić. W tych samych godzinach zdaje się 22.00 - 23.00 ale w sobotę, od niedawna muzykę prezentuje druga szturmowa polska artystka - Gaba Kulka. Można porównać.

Całkiem nieźle jej to wyszło icon_wink.gif Do posłuchania i nawet wpada w ucho.

Monika od zawsze była nadzwyczajnie utalentowaną wokalistką, uwielbiam ją słuchać.

I kolejny spamer z reklamą i nic nie znaczący wpis - aby zaistnieć.

Jestem bardzo ciekawy jak w tej chwili zapatrujecie się na twórczość Moniki Brodki, minęło juz przecież sporo lat a Ona kolejny raz zaskoczyła swoich słuchaczy. Dla mnie jedna z najlepszych polskich artystek.

Myślę, że Brodka ma się bardzo dobrze. Albumem "Clashes" potwierdziła swoją wysoką formę i to, że się rozwija. Ciekawe tematy, niebanalne klimaty, zahaczające o psychodelię. W porównaniu do "dokonań" większości polskich wokalistek, stanowi klasę sama dla siebie. Tak bardzo jak ją, kiedyś lubiłem Edytę Bartosiewicz. Ale niestety osobiste tragicznie przeżycia mocno odcisnęły się na Edycie. Monika, to nowe pokolenie. Piosenki dobrze zagrane, dobrze zaśpiewane, niebanalne, dające do myślenia. Wolałem jednak, gdy śpiewała po polsku.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0