Skocz do zawartości

Nowa płyta Moniki Brodki


Redakcja AUDIO

Recommended Posts

No i trafiła nam się kolejna przemiana - może nie wizualna jak Chylińskiej, ale muzyczna. Jestem zaskoczona! Słucham Grandy od wczoraj na okrągło i nasłuchać się nie mogę. Jak już pisałam na Fb - czuć Kasię Nosowską i ostatniego Hey`a ale zacnie to korzystać z takich wzorów:) A 'Saute' podoba mi się najbardziej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 years later...
Byłem niedawno na kameralnym koncercie Meli w Kielcach. Wcześniej na większym.
Koteluk jest specyficzna, ale ciekawa. Z Brodką nie ma chyba co porównywać. Jest po prostu inna.
A płyta Granda jest moim zdaniem świetna.
Choć osobiście, to lubię słuchać Marii Peszek. Bardzo mi odpowiadają takie skojarzanki słowno muzyczne.
Zaskakiwać lubi też wizualnie, bo na jednym z koncertów, w których uczestniczyłem zdjęła dół i została w samych majtkach.
Ale na pewno nie dlatego zapadła mi w pamięć icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
Niestety wątek jest wylęgarnią spamerskich wpisów i wydumanych wpisów jednopostowców.
Jeśli się będą nadal pojawiać tego typu wpisy zostanie on zamknięty.

Usunięty został dziś wpis kolejnego spamera z reklamą w stopce.
Jednocześnie będę wnioskował o usunięcie kont zawierających reklamy w profilach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Skoro zabrałem tu głos wypada mi napisać, że zdarzyło mi się posłuchać kilku audycji Moniki Brodki w Trójce, może nie całych. Na pewno jej fani znajdą tu coś dla siebie. Przedstawia nieoczywistych artystów z różnych okresów (mi często nie znanych), a za bilet na jej program nie trzeba płacić. W tych samych godzinach zdaje się 22.00 - 23.00 ale w sobotę, od niedawna muzykę prezentuje druga szturmowa polska artystka - Gaba Kulka. Można porównać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Myślę, że Brodka ma się bardzo dobrze. Albumem "Clashes" potwierdziła swoją wysoką formę i to, że się rozwija. Ciekawe tematy, niebanalne klimaty, zahaczające o psychodelię. W porównaniu do "dokonań" większości polskich wokalistek, stanowi klasę sama dla siebie. Tak bardzo jak ją, kiedyś lubiłem Edytę Bartosiewicz. Ale niestety osobiste tragicznie przeżycia mocno odcisnęły się na Edycie. Monika, to nowe pokolenie. Piosenki dobrze zagrane, dobrze zaśpiewane, niebanalne, dające do myślenia. Wolałem jednak, gdy śpiewała po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...