Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sernik

Koniec świata ! A.K. KUPIŁ "kolumny"....

Recommended Posts

Ja , wieloletni (od początku istnienia AUDIO) czytelnik i tym samym klient Redaktora - niniejszym domagam się od Redaktora szanownego wyjaśnień - jakże to !
Przecież Redaktor szanowny "tak ma , że kolumny musi sobie zrobić sam i tak ma od dzieciństwa " (cytat niedosłowny z recenzji Magnat Quantum 908) ... a tu trąbki jakieś .... z subwooferem w dodatku..... jakże to tak , Redaktorze ? to jednak KUPOWAĆ ? ! nie ROBIĆ ?! koniec świata.... to ROBIĆ przez jakieś 40 lat i dojść do wniosku że jednak lepiej KUPIĆ ?! Trąby jakieś niemieckie.... ??!!? to ja już sam nie wiem - robić czy kupować ... ?
wszystkiego najlepszego dla Redaktora.

Przepraszam, kolego Angel, ale zgodnie ze stanowiskiem moderacji odpowiadanie na posty sprzed 7 lat nie jest w dobrym tonie a nawet może zostać uznane za prowokację.

Moderację chciałbym natomiast prosić o zwrócenie uwagi Angelowi na niestosowność jego zachowania oraz o zamknięcie wątku zgodnie z przyjętym zwyczajem.

Edytowano przez Jan2

Ja natomiast zwracam uwagę tobie, skoro tak  zabolał cię ten wpis na temat postu który wypłynął z odmętów przeszłości po "upgrajdzie" na forum trzeba było standardowo zgłosić na priv moderatorom...a nie piętnować, że Angel pisze pod starym tematem, robiąc samemu dokładnie to samo B|

Sugeruje też napisać do administratora z prośbą o zostanie dyżurnym moderatorem, bo w sumie lwia cześć twojej działalności to i tak tylko zwracanie uwagi innym użytkownikom, wytykanie błędów etc.

PS. Temat zamykam.

6 godzin temu, jacek75 napisał:

Sugeruje też napisać do administratora z prośbą o zostanie dyżurnym moderatorem, bo w sumie lwia cześć twojej działalności to i tak tylko zwracanie uwagi innym użytkownikom, wytykanie błędów etc.

To byłby horror gorszy niż "Piła 13" :/

Na szczęście szansa na pozytywne rozpatrzenie takiej (ewentualnej) prośby usera Jan2 jest zerowa, więc można spać spokojnie!

Pozdrawiam

PS. Ale oprócz tej celnej i ironicznej sugestii Jacka75 pozostała część Jego wypowiedzi jest już bardzo poważna.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować