Skocz do zawartości

czy potrzebny jest mi wzmacniacz???


mavrick0069

Recommended Posts

Strzała:-)
jestem szczęśliwym posiadaczem kina domowego Panasonic SA-PT 550, kino jako całość gra bardzo dobrze, dokupiłem do niego słuchawki sennheiser HD 555
podłączyłem do niego mp3 w jakości 320kb zastanawiam się czemu odtwarzacz ma potencjał by zasilić 6 głośników i gra to na poziomie a na słuchawkach brzmi to bardzo kiepsko, czegoś nie rozumiem, czegoś nie wiem tylko czego...?
PZDR.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w instrukcji, czy Panasonic może pracować ze słuchawkami o impedancji 50 omów (bo takie sa Twoje słuchawki).

Poza tym posłuchaj na zwykłej płycie CD i na tunerze, oraz wybierz STEREO jeżeli wyświetla się jakiś tryb kina domowego.

W jakim sensie gra kiepsko? Nie ma basu czy jest za cicho czy coś tam jeszcze innego?
Podpinałeś te słuchawki do innego sprzętu?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie w instrukcji o tym nie jest napisane, wiem że po podłączeniu słuchawek dźwięk jest automatycznie przełączany do 2kanałowego tryby stereo (cytat z instrukcji), słabo gra tzn dźwięk słychać jak ze średnio nastrojonego radia, nie to że trzeszczy ale za czysty nie jest do tego wszystko jest takie "puste" a bas taki płaski porównując to do mojego ipoda toucha w zestawie z dokanałowymi Senkami CX 400II za 100zł to niebo a ziemia, niestety nie mam na czym przetestować słuchawek ale równie słabo grają na ipodzie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...