Skocz do zawartości

Kino do 5 tyś. pokój 15m2


dividex

Recommended Posts

Witam, jestem laikiem w kwestiach audio. Planuje zakup kina domowego do 5 tyś. W tej cenie chcę kupić amplituner, bluray, i zestaw głośników. Mój pokój ma 15m2. Głownie oglądam filmy, muzyki raczej mało słucham. Byłem w salonie Denona i taki zestaw mi zaproponowano.

Amplituner AVR 1911,
Głośniki WHARFEDALE Diamond 10,4 / 10CS / 10.0
odtwarzacz blueray LG BD555 za jakieś promocyjne 400zł bo ich się podobno wszystkie wyprzedały,

Przyznam szczerze, że nie jestem audiofealem icon_wink.gif ale gość w salonie na początku powiedział, że do tak małego pomieszczenia nie ma sensu kupować dużych kolumn podłogowych i że mam zrezygnować z subofera (którego zreszta i tak nie miałbym gdzie wcisnąć). Ale gdy powiedziałem że do mój pokój jest wykończony w drzewie i nie wyobrażam sobie ustawienia w nim małych plastikowych głośników na cienkiej nóżce to jednak zaproponował mi powyższy zestaw. Dajcie mi jakąś rade. Czy w takim pokoju mogą stać głośniki podłogowe? ( bo wg. sprzedawcy w pierwszej wersji dźwięk będzie odbijał się od ścian).
No i czy dla takiego laika jak ja te głośniki wystarczą w zupełności czy lepiej kupić tylko amplituner denona i jakiś inny zestaw głośników?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...