Skocz do zawartości

Wybór słuchawek! Proszę o pomoc!


Recommended Posts

Witam! Zamierzam w najbliższym czasie kupić słuchawki myśle taki średniej klasy. Zastanawiam się nad modelami, które przedstawiam poniżej i bardzo proszę o wasz opinie jeśli mieliście z jakimiś styczność albo się na tym znacie! Zamierzam na nie przeznaczyć tak do 100zł icon_smile.gif
Znalazłem takie słuchawki:

-słuchawki Sony MDR-XD200
-słuchawki Philips SHP5401
-słuchawki PIONEER SE-M290
-słuchawki Philips SHP2700

Jeśli macie inne propozycje to napiszcie coś o nich icon_smile.gif Tylko odrazu mowię, że sennheiser hd201 czy 202 odpadają bo w ógle mnie nie przekonują (oglądałem je ostatnio w media markt). Słuchawki potrzebuję głównie pod mp3 oraz telefon icon_smile.gif Najlepiej żeby słuchawki były nauszne i zamknięte. Bardzo proszę o pomoc! icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród wymienionych słuchawek nie ma ani jednej konstrukcji od słuchawkowych potentatów. Nie wiem dlaczego Sennki HD202 cię nie przekonują, ale nic na siłę. Mam dwie propozycje:
1. AKG K512 - całkiem wysoki model, nominalnie kosztuje chyba 170zł, a można wyrwać za ok. 100zł
2. Sennheiser HD218 - trochę mniejsze i raczej lepsze na ulice do MP3
Radziłbym zamówić sluchawki przez internet MM, Saturn czy inne sieciowe sklepy są drogie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...