Skocz do zawartości

amplituner, dvd, kolumny


pwl.olesnica

Recommended Posts

Witam,

jestem studentem, mieszkam w pokoju około 16 m^2 poszukuję zestawu na stancję do około 1200 zł, wraz z dvd i dwoma kolumnami ( nie jest mi potrzebna większa ilość dlatego że słucham głównie radia) dodatkowo chciałbym aby za pośrednictwem tego zestawu można było podłaczyc kolumny do komputera, chodzi mi o to aby odtwarzana muzyka z komputera była słyszalna na tych głośnikach. Jakies dwa miesiące temu znalazłem ten zestaw:

http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...html#content_3c

jednak przez ten czas nie pojawiła sie zadna opinia odosnie tego zestawu dlatego wacham się nad zakupem , a subwoofer nie jest mi potrzebny

wczesniej myslalem nad zakupem zestawu yamahy: http://www.ceneo.pl/2664260 podobaja mi sie te dwa głośniki przednie , jednak cały zestaw wydaje mi się za drogi, dodatkowe 3 głosniki będą mi zbędne

aha i chciałbym żeby można było do tego zestawu podpiąć usb i ogladac filmy

Nie wiem czy w okolicach tej ceny można kupić coś rozsądnego

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc student:)
Skoro chcesz używać tylko 2 kolumn to mówimy tu o stereo.1200 to sam wiesz że nie za wiele.Ale jakoś sobie poradzimy.Rozglądnij sie za Amplitunerem stereo np denon oczywiście starsze modele lub marki jaką lubisz,dvd mozesz kupić nowe,kolumny - no i tu może byc problem,albo uzywki średnia klasa albo nówki hu:)ówki takie jak Vk.USB to raczej nie podepniesz do ampli bo te wejścia sa dostepne w nowszych modelach ampli. na co cie nie stac.Ale nie ma bólu bo przecież masz dvd a jak masz kompa to śmiało podłączasz kompa z ampli,ampli łączysz z dvd i tv.Filmy z kompa możesz ogladac na tv,głos masz przez ampli w zajeb.stereo.No i co ty na to.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej icon_wink.gif

dzięki bardzo za odpowiedź, hmn prawde mówiąc to narazie sobie podaruje chyba z tym DVD, bo rzeczywiście mam za mały budżet tak maksymalnie myslę że mogłbym wydać z 1300 zł, myślalem nad kupnem amplitunera Yamahy RX-397, podoba mi sie ten model do tego nie kosztuję za wiele, do tego na początek jakieś dwie kolumny przednie podłogowe jakie byś doradził ? zostaje mi około 500 zł. Myslę, że póki co nie ma co się bawić w zestaw 5.0 czy 5.1, raz że nie ma na to miejsca w poku, dwa że mało oglądam filmy z TV częsciej z komputera. Mam jeszcze jakies stare kolumny Technicsy SB CD-120, może by mi się udało je sprzedać i ewentualnie za te pieniądze bym kupil w przyszlosci jakies dvd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...