Skocz do zawartości

Jaki sub do hk3490+mission m35i


julio4350

Recommended Posts

Witam!
Posiadam amplituner HK 3490 i kolumny mission m35i. Sprzęt gra w pokoju 25mkw.
Chciałbym dokupić jakiś sub aktywny,ale tym razem, żeby basu już nigdy nie zabrakło w cenie 1000-1500zł
Jaki polecacie sub to tego zestawu
Za odpowiedz z góry dziękuję.

Ze wstępnych oględzin wytypowałem następujace pozycje:
-jamo sub300
-jbl es150p
-mission m6as- z tym, że nie ma On najlepszych opinii
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz suba do missionów m35 to musisz mieć ogromne zapotrzebowanie na BASS, powiedziałbym wręcz chorobliwe. Byłem tylko na odsłuchu tych kolumn, ale wiem, że basu to wytwarzają one bardzo dużo i jeśli podłączyłbyś do tego jeszcze subwoofer nie słyszałbyś chyba nic poza niskimi częstotliwościami. A do tego HK, który podwaja to wrażenie.
Dobrze rozważ swój pomysł, bo nie sztuką jest niepotrzebnie wydać pieniądze.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas dynamiczny??? To chyba źle szukasz, subwoofer da potęgę, zejście, ale z dynamiką (rozumiem, że chodzi ci o szybkość wybrzmień, a nie o dynamikę jako parametr wzmacniacza) to raczej słabo. Zresztą twoje kolumny to nie są najszybsze konstrukcje jakie można kupić. Może lepiej wymień je, a zakup innych poprzyj odsłuchem, np. taki Klipsch F3 powinien zaspokoić twoje potrzeby.
Jeśli nie to myślę, że potrzeba ci czegoś pokroju suba Velodyne serii CHT-Q (tylko to inne ceny są, 10ka jeszcze się w miarę trzyma, ale pewnie bardziej pasowałaby ci 12ka), bo inaczej nie uzyskasz dobrego zespojenia z kolumnami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...