Skocz do zawartości

poszukiwany zestaw za okolo 15 tys zl


amator_lux

Recommended Posts

Cytat

W tym roku na 2 lub 3 tygodnie przed AudioShow była w Warszawie elektroniki uzytkowej - "Pierwsze Targi Elektroniki Uzytkowej i Video On/Off", na której był pokaz projektora LG z technologią 3D.
No i podobno to było naprawdę niezłe!!!
Nie byłem - ale chyba nasza niezrównana Ola miała tam zajrzeć. Więc może coś podpowie na ten temat icon_wink.gif

Nie wiem czy mowa o takim samym pokazie, ale był projektor 3D LG na Audio Show, pisałem zresztą o tym wątku o AS:
Cytat

Na kolejnych piętrach mogliśmy przetestować projektory 3D od LG (z głosnikami Klipsch Reference) i JVC (z JBLami Sythesis), szczerze mówiąc słabiutko wypadają te sprzęty (a swoje trzeba było odstać w kolejce, bo pokazy były dla szesciu osób), obraz jakosciowo przypominał raczej tanie projektory biurowe, a nie referencyjne do KD.



---------------------------------

Osobiście mam mocno asekuracyjne podejście do 3D w domu, brak konkrentego uniwersalnego systemu kodowania, niewygoda (okulary, może jak ktoś nosi na codzień to robi to mniejszą różnicę...) i zmęczenie przez oglądanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D to nowość i nowy kierunek rozwoju technologicznego telewizorów. Standardowe tv rozwineły sie już prawie maksymalnie. Jednakże czy kierunek 3D okaże się właściwy? Większa część ludzi traktuje to jako dodatek , urozmaicenie i taki rodzynek w dziedzinie oglądania i wyświetlania filmów. Fajnie jest pójść do kina na taki film, ale czy posiadanie tego w domu za taką cenę będzie dla społeczeństwa priorytetem? Wiele technologi nie przyjeło się na rynku z uwagi na cenę sprzedaży.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...