Skocz do zawartości

Recommended Posts



czyli mam kupić coś takiego?

jakiej firmy polecacie? czy jakies specjalne wymagania czy cos?
http://allegro.pl/kabel-prolink-classic-2r...1307952040.html
takie cos moglo by byc?
aha i nie spali mi sie karta dzwiekowa ani nic?



i od razu chcialbym sie zapytac o antene do tego radia da sie wogole do wieży dokupic antene z wiekszym zasiegiem? i lepsza wogole?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup raczej taki link sygnał analogowy jest podatny na zakłócenia, przyjmuje się, że długość 5m jest graniczna i nie powinno się jej raczej przekraczać. Poza tym ten z serii Exclusive jest ekranowany i ogólnie solidniej wykonany, a różnica w cenie niewielka.

Co do anteny. Nie masz w domu instalacji z anteną dachową??? Jeśli nie to możesz kupić pokojową ze wzmacniaczem, ale z doświadczenia powiem ci, że one raczej nie działają za dobrze, zdecydowanie lepszą opcją jest zakup nawet jakiejś małej zaokiennej. Musisz wiedzieć gdzie jest najbliższy nadajnik, ustawiasz na niego antenę i cieszysz się mocnym sygnałem. W celu rozwiania wątpliwości anteny są zupełnie uniwersalne, nie potrzebujesz jakiejś konkretnie do Philips'a.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!
I działa regulacja głośności z laptopa - oraz z wieży.
Nie należy ustawiać maksymalnego poziomu głośności na wyjściu z laptopa, bo są wtedy największe zniekształcenia i coś może "polecieć" w podłączonym do niego sprzęcie.

Co do anteny - jeżeli zdecydujesz się na antenę wewnętrzną ze wzmacniaczem, to nie kupuj uniwersalnej (radiowo-telewizyjną), ale tylko radiową!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...