Skocz do zawartości

Tanie CD.


rafal735r

Recommended Posts

Doszlem do wniosku ze jednak potrzebne mi bedzie CD, z tego wzgledu ze poczytalem na wielu forach ze nawet stare i tanie CD zagra i tak lepiej niz moje calkiem swieze DVD. Wiec sie skusilem i postanowilem cos poszukac ze stajni Denona, czemu denon? mam juz amp Denona wiec bym do tego chcial rowniez CD Denona i jakos one mi sie podobaja. Na jakie modele zwrocic uwage?
Narazie licytuje ten model:
http://www.allegro.pl/item260960152_cd_den...l_polecam_.html
Ze wzgledu na to ze jest to linia wlasnie taka jaka ma moj wzmak i jest w BDB stanie. No i w miare wyglada. Sa jeszcze modele DCD-625, niby sa one wyzsze ale jak dla mnie ochydne z wygladu, a ten DCD-560 jakos mi przypadl. Ile za to mozna dac? A jak to kiepski wybor to co innego moglbym wybrac?
Kasy bede mial niewiele, moze 150zl, moglbym wydac wiecej ale pewnie nawet jakbym wydal nawet 300zl to i tak roznica bedzie znikoma, wiec wole nabyc cos taniego, co i tak bedzie gralo lepiej niz moje SONY DVP-NS36.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena, którą założyłeś jest ok. A z tymi starszymi sprzętami to bywało tak, że im wyższa (i ochydniejsza dla Ciebie) obudowa tym na ogół wyższy model, więc nie szukając za duzo możesz dojść co to za klasa icon_smile.gif Tak w ogóle to Denon raczej nie robił złych CD-ków, z dźwięku będziesz zadowolony.

PS. CD-RW może nie grać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie! Za 60 złotych, czyli w przybliżeniu 7 paczek papierosów (dla palących) to Ty go bierz w ciemno icon_smile.gif I raczej nowszy model - prawdopodobnie mechanizm i laser wytrzymają dłużej. A poprawę będziesz słyszał... A jak Ci nie pasuje optycznie, to kup oba. Będziesz miał dwa - porównasz, który lepiej brzmi. Ryzyko finansowe żadne...
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał
Ty się zdecyduj! Jak kupisz starszy model CD, pasujący Ci do obecnej amplifikacji, a potem będziesz wymieniał amplituner, to znowu staniesz przed problemem, iż po wymianie wzmacniacza odtwarzacz nie będzie Ci pasować do tego, co kupisz...
Pisałem już - kup oba - jeden do kompletu z ampli, a drugi na przyszłość icon_wink.gif
Jak ten nowszy zagra lepiej niż starszy, to przestaną Cię obchodzić względy estetyczne...
Jak będziesz sprzedawał stary wzmak, to sprzedasz go w komplecie z CD...
Etc., etc...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...