Skocz do zawartości

zestaw- budowa


everto

Recommended Posts

witam wszystkich!!

chciałbym zbudowac sobie zestaw audio i nie wiem za bardzo czy sprzet który wybralem bedzie ze sobą grał. (jestem zielony na tym pkt.)
prosze was o oceny pod względem jakosci dźwięku, czy ten sprzet wystarczy na malą dyskoteke oraz co najważniejsze czy bedzie ze soba grał i pasował do siebie ogólnie.

sprzet by sie skladał z

zestaw kolumn link do tych kolumn
Subwoofer link do tego subwoofera
wznacniacz i tu mam problem jakbyście byli tak uprzeimi i zapodali jakiś z allegro do 200 zł
i jakiś laptop.

za pomoc szczerze dziękuje icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt który wybrałeś oczywiście że będzie grał tylko tak jak napisałeś potrzebujesz jeszcze jakiegoś wzmacniacza do kolumn. Jeżeli chodzi o jakość to raczej będzie słaba, a o dyskotekach to chyba możesz zapomnieć.

Jeżeli chcesz używać tego na dyskotekach, potrzebny ci jest sprzęt estradowy, dwie kolumny i jakiś powermixer lub końcówka mocy(ale wtedy potrzebujesz jeszcze mixera). Napisz ile chcesz kasy na to przeznaczyć i jakiej wielkości jest sala na której ma się odbywać ta dyskoteka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolumny WYGLĄDAJĄ nieźle;), nawet na zdjęciach wydają się być duże ale patrząc na opis "Wymiary: 33,5 x 29,5 x 41,5 cm" to wielkością niewiele się różnią od tych podstawkowych zresztą dźwiękiem pewnie też, jeśli nie gorsze. 400W to może one i mają ale chyba w PMPO.
Potrzebujesz czegoś w tym stylu

kolumny: http://allegro.pl/kolumny-pasywne-monacor-i1336524662.html
wzmacniacz: http://allegro.pl/powermikser-gran-e100p-3-i1336525521.html

Ale jakie wymiary ma ta sala??? Bo 40 osób to mi niewiele mówi. pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj musisz się zdecydować czy chcesz żeby twój sprzęt zagrał dobrze na jakiejś imprezie czy żeby grał dobrze w domu, bo nie uda się połączyć razem tych obu funkcji przy takim budżecie. W pierwszym poście nic nie pisałeś że ma on grać w domu. Jeżeli chodzi o te kolumny i wzmacniacz to nie łączył bym tego ze sobą bo kolumny NIBY są estradowe a wzmacniacz pokojowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...