Skocz do zawartości

niskobudżetowy odtwarzacz CD do 300 max 400PLN


Tomirek

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.
To mój pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni post tutaj icon_smile.gif Jak to pewnie z nowymi bywa sprowadziło mnie tutaj pytanie...

Otóż złozyłem sobie niskobudżetowy (słoń mi na ucho nadepnął więc nie potrzebuję Hi-End) sprzęcik stereo. Póki co używam moich starych kolumn z czasów studenckich - Tonsil Perfect (po nowym roku ma być zmiana). Do kolumn podłączony jest amplituner z lat 70. - Pioneer SX-737 oraz gramofon DUAL CS 728Q i CD Onkyo DX-6820 (kupiony kiedyś za jakieś grosze - 20 czy 30 zeta). Wszystko grało jak na moje ucho całkiem przyzwoicie icon_smile.gif
Jednak kilka dni temu szlag trafił CD (posypały się jakieś scalaki i naprawa jest praktycznie nieopłacalna). No i pomyślałem, że trzeba kupić kolejne CD. Szukam więc czegoś, co spełni następujące założenia:


- ładnie i ciepło grający do słuchania wszystkiego po trochu ale głównie Jazzu, Bluesa, Chillout i starych kapel z czasów młodości - Marillion, Queen, The Cure itd
- vintage, max początek lat 90, co by nie gryzł się wizualnie z amplitunerem i gramofonem
- srebrny i tylko srebrny, żeby pasował do reszty sprzętu - proszę się nie śmiać ale wygląd jest dla mnie bardzo ważny icon_smile.gif
- cena do 300, maksymalnie 400PLN

Zapewne ciężko bedzie polecić konkretne modele ale może podpowiecie chociaż jakie firmy omijać szerokim łukiem, a na jakie zwrócić szczególną uwagę. Może jakieś konkretne serie?

Z góry dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...