Skocz do zawartości

Czy monitory mozna postawić poziomo?


grzesiek

Recommended Posts

Witam!
Po zmianie pokoju mam pewien problem aby moje kolumny od mojego pianocrafta stały na odpowiedniej wysokości musiałbym je położyć płasko czyli na bocznej ściance. Przymykając już oko na to że głośnik wysoko tonowy i nisko był by na jednej wysokości, ale chociaż na wysokości uszu.
Czy takie ustawienie kolumn im nie zaszkodzi?
Pytam bo praktycznie nie wiem jak są zbudowane (proszę o wyrozumiałość)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych, u których kolumny leżą poziomo na szafie i takiego kolegę, który ma jedną kolumnę wyżej a drugą niżej. Nie znam tylko nikogo, kto miałby kolumny skierowane membranami do ściany icon_wink.gif
A tak zupełnie poważnie, to nie powinno się nic stać. Ale jak radzi Muzyczny_gość, posłuchaj ustawienia w poziomie i pionie, będziesz wiedział czy warto.
Jeśli różnica wysokości nie jest zbyt duża, to może spróbuj pochylić kolumny do przodu. By nie upadły i były stabilniejsze przyklej je Blu Tack'iem http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&...string=Blu+Tack W każdym przypadku zresztą na Blu Tacku powinny lepiej zagrać niż postawione bez żadnych podkładek na półce, regale, czy na czym tam postawiłeś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem w poprzednim poście że dzięki ułożeniu poziomemu są na wysokości uszu gdy siedzę na łóżku na przeciwko ich. Dlatego nie chcę ich ustawiać na meble ponieważ stały by na wysokości 2 metrów ale już pionowo.
Więc co lepsze pionowo ale wysoko na 2 metro od ziemi czy
poziomo i na wysokości uszu gdy siedzę??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...