Skocz do zawartości

zakup suba do dużego pokoju


osimek1

Recommended Posts

Witam was wszystkich

Na wstępie opiszę co i jak bo temat jakich wiele na tym forum... mam prosty amplituner Yamahy (dokładnego modelu nie pamietam, a teraz cały sprzęt jest szczelnie zapakowany z racji na remont więc nie powiem wam, w każdym bądź razie coś podobnego do tego http://www.ceneo.pl/611121 z tym, że ja mam 5x100W), do tego głośniki przednie Tonsil Voyager zakupione rok temu od kolegi muzyczny_gość (WIELKIE POZDROWIENIA DLA NIEGO), tył...lepiej o nim nie wspominać icon_wink.gif stare głośniki Thomsona 90W. Do tego mam bardzo fajny subwoofer domowej roboty, niestety ostatnio zaczęła elektronika szwankować i przestaje grać, nie opłaca mi się tego naprawiać (ja sie na tym nie znam, a z jego projektantem nie mam już kontaktu) w związku z czym pora na wymianę sprzętu.


Pokój mam 25 metrów kwadratowych i 3 metry wysoki, więc pomieszczenie dość spore, sprzętu używam głównie do muzyki, i troszkę do filmów.

Chyba niestety potrzebuję waszej porady przy zakupie subwoofera, póki co dość poważnie zastanawiałem się nad Jamo Sub-200 (jest teraz na aledrogo za 415zł nowy, cena chyba całkiem dobra), ale nie wiem....boję się, że może nie podołać na tak wielki pokój, może lepiej coś innego, troszkę droższego i mocniejszego. Max jaki przewiduje na sprzęt to 600zł z przesyłką to i tak jest prawie połowa moich miesięcznych dochodów ostatnio....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fronty grają zajefajnie icon_biggrin.gif juz jeden kumpel poluje na identyczne glośniki jak tylko usłyszał jak to gra icon_smile.gif jestem z tego BARDZO zadowolony

jak sam pewnie wiesz apetyt rośnie w miarę jedzenia, o tym jamo słyszałem dobre opinie to sie o niego pytam (dla mnie dolny kres częstotliwości przenoszenia na pozimie 40Hz wydaję się dość kiepski), powoli staram sie skompletować dobre audio - zaczynam od głośników bo to na dłużej starczy, ten amplituner pewnie i tak długo nie podziała to jak go będę zmieniać zainwestuje w coś lepszego.

póki co front jest bardzo dobry (moim zdaniem), tył dla mnie nie ma takiego znaczenia, brakuje suba icon_wink.gif Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...