Skocz do zawartości

subwoofer taga Harmony TSW-150 problem


rysioshow

Recommended Posts

mam zestaw kina domowego:
kino domowe taga
i w instrukcji obslugi jest napisane ze subwoofer ma opcje automatycznego wylanczania sie gdy nie otrzyma sygnalu z amplitunera...
amplituner mam Pioneer VSX-519 no i ustawiam na to automatyczne wylanczanie i po okolo 20 min subwoofer sie wylancza lecz gdzy ponownie wlanczam amplituner i puszczam jakas muzyke czy cos to subwoofer juz sie nie uruchamia... i tu moje pytanie co zrobic by sie odpalal jak nalezy ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!. Z tego co widze niestety nie jest to pierwszy przypadek Sobwooferów Taga lub koda a wiedzą chyba Ci bardziej w temacie ze to przeciez ta sama firma w zasadzie... Mowie nie pierwszy bo sam juz dosiadczyłem juz niestety liczac z tym trzeci taki sam przypadek z tymi subami... Jedyne co możesz zrobic to w amlitunerze ustaw poziom sygnału dla Subwoofera na MAXX!. Pózniej sobie będziesz musiał oczywiście wyregulować suba. Po zwiekszeniu sygnału w amlitunerze sub powinien sie już włączać po "usłyszeniu" sygnału z amplitunera. Jeśli jednak tak nie bedzie to niestety będziesz zmuszony oddac suba na gwarancję. Ja niestety przechodziłem ten przypadek z Subem KODA SW 1000v2 i niestety skonczyło sie na 2 wizytach w serwisie (niestety ba nadal nie dziala prawidłowo gdyż kolega już dał sobie spokój i nie chce mu sie z tym jeździć w tą i z powrotem i włącza go i wyłącza przełącznikiem z tyłu suba) Czuję się troche sam winny za to bo sam mu go doradziłem... Po tych nieciekawych doświadczeniach od pewnego czasu gra u mnie SUB SONY SA-W2500 a miał też grać KODA SW1000v2, lecz SONY wczącza sie już przy bardzo niskim poziomie sygnału i wyłacza max 5 min po jego utracie icon_biggrin.gif. TAK TAK....TO SPRZĘT TEJ JAKŻE NIELUBIANEJ ALE CHYBA TEŻ NIEDOCENIANEJ NADAL FIRMY icon_smile.gif POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SZYBKEIGO UPARANIA SIE Z TYM JAKŻE PRZYKRYM PRZYPADKIEM NIEDOPRACOWANIA SPRZĘTU NA SKALE MASOWĄ icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...