Skocz do zawartości

SOUNDBAR


pigwa

Recommended Posts

Witam ze zglendu na niechęć do nowego remontu mieszkania i własną wygode planuje zakup zestawu głośników do kina typu soundbar .
Pod uwagę brałem JVC TH-BS7 ale.... w momencie jak usłyszałem to w sklepie czar prysł dźwięk płynący z głośnika centralnego to nieporozumienie lepiej chyba zagrało by radyjko tranzystorowe z jednym 5 cm głośniczkiem - definitywnie odpada poprosiłem nawet przedawce aby włączył cd audio i to samo rozczarowanie
Obecnie biore pod uwage Denon DHT-FS3 może ktoś słyszał jak to gra na żywo ja jeszcze nie miałem okazji wienc narazie tylko szperam po internecie w poszukiwaniu opińji i opisów testów gdyby ktoś coś wiedział prosze o odpis można też pisać na gg : 9559591
Pozdrawiam Krzysztof
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! A ją kwotą dysponujesz ? Miałem przez tydzień YSP-4100 ,bardzo droga zabawka .Dzwięk nie odbijał się od firan , moim zdaniem niewart 2.5k.
Ciekawą propozycją jest BOSE CINEMATE GS. A najrozsądniej jakieś stereo. Z soundbar-ów najlepiej (w programie GAŻET w TVN Turbo) wypadł Philips.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając i śledząc ceny sam nie wiem co wybrać nie znam ani nie słyszałem niczego o czym pisano wyżej .Nie miałem okazji widzieć testu w tvn turbo co tam jeszcze poza philipsem testowano ? Na dzień dzisiejszy philips HTS9140/12 jest już w moim zasięgu a o tym co myślicie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigwa, produkty, które podałeś mają strasznie dużą rozpiętość cenową. Jeśli chodzi o zestawy typu soundbar w najniższym przedziale cen (1300 zł i wzwyż) powinieneś rozważyć wybór modelu HTS5120/12 marki Philips.
Zapewnia on obsługę formatów filmowych takich jak: DVD, DivX, XviD, MPEG2, MPEG4 i WMV. Dodatkowo obsługuje pamięci przenośne USB i umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki bezpośrednio po ich podłączeniu.
W skład zestawu wchodzi smukły panel z ekranem dotykowym, w panelu znajdują się głośniki i odtwarzacz. Oddzielny od obudowy jest bezprzewodowy subwoofer. Moc muzyczna RMS zestawu to 400W.
Jak na urządzenie typu soundbar, zestaw ten umożliwia dużą swobodę w montażu. Możesz postawić go standardowo pod TV lub np. powiesić na ścianie.
Teraz napiszę Ci co nieco o najlepszym zestawie soundbar w gamie produktów Philips na 2010 rok. Chodzi mi o model HTS9140/12 z obsługą formatu Blu-Ray, wbudowanym cyfrowym wzmacniaczem najwyższej klasy „D” oraz obsługą autorskiej technologii Philips Ambisound odpowiadającej za to by pięć głośników ukrytych w jednej obudowie generowało dźwięk przestrzenny. Zestaw HTS9140/12 umożliwia także łączność bezprzewodową z komputerem (wymiana plików multimedialnych i bezprzewodowa transmisja plików z komputera do odtwarzacza) oraz dostęp do usług internetowych „skrojonych” pod obsługę sieci przy użyciu pilota.

Ciekawych funkcji w obu zestawach jest naprawdę więcej i tu zapraszam Cię na oficjalną stronę marki Philips. Poczytasz tam o innych rozwiązaniach jak również obejrzysz oba zestawy. Jeśli miałbyś dodatkowe pytania nie bój się ich zadać i pisz na ekspert@philips.com. Mam nadzieję, że pomogłem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...